Посібник біохакера. Апґрейдь себе та розкрий свій внутрішній потенціал - Оллі Совіярві, Теему Аріна, Яакко Халметов (978-617-522-121-1)

Посібник біохакера. Апґрейдь себе та розкрий свій внутрішній потенціал - Оллі Совіярві, Теему Аріна, Яакко Халметов (978-617-522-121-1)

Немає у продажу
Немає у продажу 990
990 грн
  • ISBN: 978-617-522-121-1
  • Код товару: 357432
Основні характеристики
Перекладач: Марія Хандога
Редактор: Т. Попова
Мова: українська
Обкладинка: тверда обкладинка
Папір: офсетний білий

Про книгу «Посібник біохакера. Апґрейдь себе та розкрий свій внутрішній потенціал» Оллі Совіярві, Теему Аріна, Яакко Халметов

«Посібник біохакера» — книжка про здоров’я та гарне самопочуття. Її автори — доктор медичних наук Оллі Совіярві, експерт із технологій Теему Аріна та експерт із харчування Яакко Халметоя — розповідають, як збалансувати різні аспекти життя: сон, харчування, фізичну активність, роботу й розумову діяльність. Що є тими 20% внеску, які надають 80 % результатів, коли йдеться про оптимізацію стану здоров’я? «Посібник біохакера» звертається до результатів найостанніших досліджень цілісного здоров’я і перетворює їх на корисну практичну інформацію у візуальному та читабельному форматі. Маючи понад 1500 посилань на наукові джерела і сотні ілюстрацій, «Посібник біохакера» — «забраклий посібник із людського тіла» і важливе доповнення до бібліотеки, робочого місця, кухні, спортзалу, валізи та спальні будь-кого, хто щиро зацікавлений у оптимальній продуктивності, здоров’ї та гарному самопочутті.

Купити книгу «Посібник біохакера. Апґрейдь себе та розкрий свій внутрішній потенціал» Оллі Совіярві, Теему Аріна, Яакко Халметов в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Посібник біохакера. Апґрейдь себе та розкрий свій внутрішній потенціал" (Оллі Совіярві, Теему Аріна, Яакко Халметов) з ISBN 978-617-522-121-1 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Перекладач
Марія Хандога
Редактор
Т. Попова
Мова
українська
Обкладинка
тверда обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
576
Формат
235x165 мм
Ілюстрації
кольорові
Автор
Оллі Совіярві, Теему Аріна, Яакко Халметов

Рецензії на книгу «Посібник біохакера. Апґрейдь себе та розкрий свій внутрішній потенціал».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами