Зарубіжна література 6 клас. Зошит для діагностування результатів навчання. Тематичне оцінювання - Ольга Ніколенко, Юлія Рудніцька, Вікторія Туряниця, Галина Павлікова (978-966-580-670-7)

Зарубіжна література 6 клас. Зошит для діагностування результатів навчання. Тематичне оцінювання - Ольга Ніколенко, Юлія Рудніцька, Вікторія Туряниця, Галина Павлікова (978-966-580-670-7)

Немає у продажу
Немає у продажу 116
116 грн
  • ISBN: 978-966-580-670-7
  • Код товару: 356423
Основні характеристики
Мова: українська
Обкладинка: м`яка обкладинка
Папір: офсетний білий
Кількість сторінок: 96
Формат: 165х215 мм

Про книгу «Зарубіжна література 6 клас. Зошит для діагностування результатів навчання. Тематичне оцінювання» Ольга Ніколенко, Юлія Рудніцька, Вікторія Туряниця, Галина Павлікова

Зошит укладено відповідно до вимог Державного стандарту базової середньої освіти (2020), модельної навчальної програми із зарубіжної літератури «Школа радості» для 5—6 класів (авт. О. Ніколенко, О. Ісаєва, Ж. Клименко, Л. Мацевко-Бекерська та ін.). У ньому запропоновано різнорівневі запитання й завдання для розвитку ключових компетентностей учнів та учениць, а також модулі для самооцінювання. Зошит допоможе системно організувати вивчення учнями та ученицями зарубіжної літератури, сформувати в них творчі здібності й навички самостійної роботи. Для учнів та учениць закладів загальної середньої освіти, учителів, методистів.

Купити книгу «Зарубіжна література 6 клас. Зошит для діагностування результатів навчання. Тематичне оцінювання» Ольга Ніколенко, Юлія Рудніцька, Вікторія Туряниця, Галина Павлікова в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Зарубіжна література 6 клас. Зошит для діагностування результатів навчання. Тематичне оцінювання" (Ольга Ніколенко, Юлія Рудніцька, Вікторія Туряниця, Галина Павлікова) з ISBN 978-966-580-670-7 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Мова
українська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
96
Формат
165х215 мм
Ілюстрації
чорно-білі
Автор
Ольга Ніколенко, Юлія Рудніцька, Вікторія Туряниця, Галина Павлікова

Рецензії на книгу «Зарубіжна література 6 клас. Зошит для діагностування результатів навчання. Тематичне оцінювання».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами