Altium Designer. Сквозное проектирование функциональных узлов РЭС на печатных платах - Владислав Суходольский (978-5-9775-6767-1)

Altium Designer. Сквозное проектирование функциональных узлов РЭС на печатных платах - Владислав Суходольский (978-5-9775-6767-1)

Немає у продажу
Немає у продажу 700
700 грн
  • ISBN: 978-5-9775-6767-1
  • Код товару: 351779
Основні характеристики
Мова: російська
Обкладинка: тверда обкладинка
Папір: газетний
Кількість сторінок: 592

Про книгу «Altium Designer. Наскрізне проектування функціональних вузлів РЕЗ на друкованих платах» Владислав Суходольський

Книга присвячена проектуванню радіоелектронних функціональних вузлів в середовищі Altium Designer. Описано склад, настройка і основні прийоми роботи. Висвітлено питання формування та редагування електричної схеми, розробки друкованої плати, трасування друкованого монтажу та схемотехнічного моделювання. Розглянуто роботу з бібліотеками, взаємодія із зовнішніми базами даних, формування схемних документів, виконання друкованого монтажу багатоканальних і різноманітних проектів, система контролю версій. Дано основи скрипт-програмування, розглянуті функції проектування друкованих плат і розміщення прихованих компонентів на внутрішніх шарах. Особливість книги - виклад матеріалу з позицій наскрізного проектування вироби, починаючи від створення нового проекту і закінчуючи випуском графічної і текстової конструкторської документації по ЕСКД і формуванням керуючої інформації для автоматизованого виробничого обладнання. У третьому виданні розглянута функція об'єднання декількох проектів в одному многоплатном проект Multi-Board Design і розширення GOST BOM і PCB Draftsman. Електронний архів містить додаткову главу «Можливості колективної роботи на хмарної платформі Altium 365». Для студентів вузів радіоелектронного профілю, а також розробників, які використовують Altium Designer Формування бібліотек компонентної бази Проектування електричної принципової схеми Схемотехнічне моделювання в Altium Designer Ручна і автоматичне трасування друкованого монтажу Моделювання паразитних ефектів в друкованому монтажі Проектування гнучко-жорстких друкованих плат Приховані компоненти на внутрішніх шарах багатошарової плати Функція Multi-Board Design для об'єднання декількох проектів в одному Розширення GOST BOM для формування документів по ЕСКД Розширення PCB Draftsman для формування робочих креслень друкованого вузла. Колективна робота на хмарної платформі Altium 365 3-е видання.

Купити книгу «Altium Designer. Наскрізне проектування функціональних вузлів РЕЗ на друкованих платах» Владислав Суходольський в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Altium Designer. Наскрізне проектування функціональних вузлів РЕЗ на друкованих платах" (Владислав Суходольський) з ISBN 978-5-9775-6767-1 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Мова
російська
Обкладинка
тверда обкладинка
Папір
газетний
Кількість сторінок
592
Формат
175х240 мм
Ілюстрації
чорно-білі
Автор
Владислав Суходольський

Рецензії на книгу «Altium Designer . Наскрізне проектування функціональних вузлів РЕЗ на друкованих платах».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами