А Софія з маркетингу вже пішла. Данський поведінковий дизайн. Як творити зміни у реальному світі - Мортен Мюнстер (978-966-03-9624-1)

А Софія з маркетингу вже пішла. Данський поведінковий дизайн. Як творити зміни у реальному світі - Мортен Мюнстер (978-966-03-9624-1)

Заканчивается
Заканчивается 243
243 грн
  • ISBN: 978-966-03-9624-1
  • Код товара: 349810
Основные характеристики
Переводчик: Свiтлана Смiлян
Издательство: Фоліо
Язык: украинский
Переплёт: твердый

О книге «А Софія з маркетингу вже пішла. Данський поведінковий дизайн. Як творити зміни у реальному світі» Мортен Мюнстер

Мортен Мюнстер — скандинавський авторитет у поведінковому дизайні. Його часто запрошують як поведінкового експерта до різних медіа, а ще він надзвичайно приємний, симпатичний і має унікальне почуття гумору. Щоб перемогти на виборах, Барак Обама скористався таємною конкурентною перевагою. Такі компанії, як Google, Amazon і Novo Nordisk, застосовують той самий підхід, щоб запровадити інновації, підвищення рівня дотримання вимог, покращення робочого середовища та збільшення продажів. Успішні менеджерські групи з провідних компаній почали застосовувати його як основну стратегію. То про який підхід ідеться? Відповідь — поведінковий дизайн. Барак Обама, Google й інші для зміни поведінки вирішили застосувати цей доказовий підхід, і ви, прочитавши «А Софія з маркетингу вже пішла», зможете зробити те саме. У цій книзі Мортен Мюнстер перетворив 40 років досліджень людської поведінки на легкодоступну методику, що полягає у чотирьох кроках, які можуть стати порятунком для всіх керівників і працівників, що прагнуть знайти альтернативу традиційним підходам.

Купить книгу «А Софія з маркетингу вже пішла. Данський поведінковий дизайн. Як творити зміни у реальному світі» Мортен Мюнстер в Украине

В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "А Софія з маркетингу вже пішла. Данський поведінковий дизайн. Як творити зміни у реальному світі" (Мортен Мюнстер) с ISBN 978-966-03-9624-1 издательства Фоліо. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.

Основные характеристики
Переводчик
Свiтлана Смiлян
Издательство
Фоліо
Язык
украинский
Переплёт
твердый
Бумага
офсетная белая
Количество страниц
272
Формат
170x245 мм
Иллюстрации
без иллюстраций
Вес
0.475
Автор
Мортен Мюнстер

Рецензии на книгу «А Софія з маркетингу вже пішла. Данський поведінковий дизайн. Як творити зміни у реальному світі».

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Оставив полезный отзыв, Вы получите купон на скидку для следующей покупки
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями