Корисні самонавіювання. Сила і парадокс нашого мозку, схильного до самообману - Билл Меслер, Шанкар Ведантам (978-617-7933-02-0)

Корисні самонавіювання. Сила і парадокс нашого мозку, схильного до самообману - Билл Меслер, Шанкар Ведантам (978-617-7933-02-0)

Нет
Нет 233
233 грн
  • ISBN: 978-617-7933-02-0
  • Код товара: 349606
Основные характеристики
Переводчик: Олексій Кондратюк
Издательство: Якабу
Язык: украинский
Переплёт: твердый
Бумага: офсетная с оттенком

О книге «Корисні самонавіювання. Сила і парадокс нашого мозку, схильного до самообману» Билл Меслер, Шанкар Ведантам

Cамообман — штука шкідлива, якщо не сказати небезпечна. То чому ж тоді він всюдисущий? У «Корисних самонавіюваннях» Шанкар Ведантам і Білл Меслер обстоюють думку, що самообман може дуже непогано прислужитися нашому успіху й добробуту. Брехня, маленька чи велика, підтримує наше щоденне спілкування з друзями, партнерами та колегами. Проаналізувавши її, можна зрозуміти, чому дехто живе довше за інших, чому в деяких пар тривалі й міцні стосунки, а дехто не може протриматися разом і року; чому одні народи вміють гуртуватися, а інші — ні. Також ви дізнаєтеся, навіщо ми вчимо дітей казати «будь ласка» і «спасибі», навіть якщо ситуація не вимагає від них бути ввічливими. У книжці багато незвичайних історій, розповідей про наукові дослідження й численні експерименти з несподіваними результатами.

Купить книгу «Корисні самонавіювання. Сила і парадокс нашого мозку, схильного до самообману» Билл Меслер, Шанкар Ведантам в Украине

В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "Корисні самонавіювання. Сила і парадокс нашого мозку, схильного до самообману" (Билл Меслер, Шанкар Ведантам) с ISBN 978-617-7933-02-0 издательства Якабу. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.

Основные характеристики
Переводчик
Олексій Кондратюк
Издательство
Якабу
Язык
украинский
Переплёт
твердый
Бумага
офсетная с оттенком
Количество страниц
224
Формат
145х220 мм
Иллюстрации
без иллюстраций
Вес
0.410
Автор
Билл Меслер, Шанкар Ведантам

Рецензии на книгу «Корисні самонавіювання. Сила і парадокс нашого мозку, схильного до самообману».

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Оставив полезный отзыв, Вы получите купон на скидку для следующей покупки
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями