Альцгеймер — не вирок! ReCODE: перша програма лікування й профілактики спаду когнітивни - Дейл Бредесен (978-617-7559-29-9)

Альцгеймер — не вирок! ReCODE: перша програма лікування й профілактики спаду когнітивни - Дейл Бредесен (978-617-7559-29-9)

Заканчивается
Рейтинг:

Заканчивается 170.00
170.00 грн

  • ISBN: 978-617-7559-29-9
  • Код товара: 344611

Доставка по Киеву в день заказа, по Украине 1-2 дня
При заказе на сумму от 750 грн. доставка бесплатно
Предзаказ. Квалифицированые менеджеры помогут купить нужную книгу в Украине
Покупайте с Приват24, наличными при получении

Основные характеристики Все характеристики
Автор: Дейл Бредесен
Переводчик: Ольга Бершадська
Издательство: Форс Україна
Год издания: 2018
Иллюстрации: Черно-белые
Три причини покупки: В книзі запропоновано нову можливість запобігання і лікування на ранніх стадіях хвороби Альцгеймера; Автор книги - відомй у всьому світі нейрохірург, який провів багато досліджень хвороби Альцгеймера; В книзі запропоновано практичні дії, необхідні для попередження або ж зцілення хвороби. Кожен знає когось, хто видужав від раку, але й досі ніхто не згадає нікого, хто видужав від хвороби Альцгеймера. В цій книжці, що змінює парадигму, Дейл Бредесен, доктор медицини, пропонує реальну надію кожному, хто хоче запобігти або навіть перемогти хворобу Альцгеймера і зниження когнітивних здібностей. У книжці показано, що хвороба Альцгеймера - це не лише одне захворювання, як зараз прийнято вважати, а аж три. Книжка ”The End of Alzheimer’s” описує 36 метаболічних факторів (живильні мікроелементи, гормональний рівень, сон), які можуть викликати ”скорочення” в мозку. В досліжєенні показано, як відновити баланс цих факторів, змінивши свій спосіб життя, приймаючи В12, виключивши білки і поліпшивши гігієну ротової порожнини. Результати вражають. Із перших десяти пацієнтів дослідження дев’ятеро показали значне поліпшення через 3-6 місяців; відтоді дослідження показувало подібні результати у випадку сотень хворих. ”Кінець Альцгеймера” дає нові надії широкому загалу пацієнтів, няням, лікарям і лікувальним центрам, дає змогу зазирнути всередину науки і пропонує покроковий план, який фундаментально змінить наше сприйняття хвороби Альцгеймера і навіть те, що ми про неї думаємо.
Основные характеристики
Автор
Дейл Бредесен
Переводчик
Ольга Бершадська
Издательство
Форс Україна
Год издания
2018
Иллюстрации
Черно-белые
Количество страниц
350
Переплёт
Твердый
Бумага
Офсетная с оттенком
Формат
130х205 мм
Язык
Русский

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями