MBA за 10 днів. Пуівник, що допоможе крок за кроком опанувати вміння, яких навчають у найкращих бізнес-школах США - Стівен Сільбіґер (978-617-679-593-3)

MBA за 10 днів. Пуівник, що допоможе крок за кроком опанувати вміння, яких навчають у найкращих бізнес-школах США - Стівен Сільбіґер (978-617-679-593-3)

Заканчивается
Заканчивается 281
281 грн
  • ISBN: 978-617-679-593-3
  • Код товара: 342839
Основные характеристики
Переводчик: Ксенислава Крапка
Издательство: Видавництво Старого Лева
Язык: украинский
Переплёт: твердый

О книге «MBA за 10 днів. Пуівник, що допоможе крок за кроком опанувати вміння, яких навчають у найкращих бізнес-школах США» Стівен Сільбіґер

У своїй книжці про 10-денний курс MBA, яка є міжнародним бестселером, автор фахово й з гумором розповідає про те, як, навчаючись самос­тійно, скласти та втілити маркетинговий план, розібратися у фінансовій документації, побудувати успішну комунікацію з колегами й керівництвом, розвивати корпоративну стратегію і вільно розмовляти на мові MBA. Тут знайдете інструменти успішного ведення бізнесу, яких навчають у найкращих бізнес-школах світу.

Купить книгу «MBA за 10 днів. Пуівник, що допоможе крок за кроком опанувати вміння, яких навчають у найкращих бізнес-школах США» Стівен Сільбіґер в Украине

В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "MBA за 10 днів. Пуівник, що допоможе крок за кроком опанувати вміння, яких навчають у найкращих бізнес-школах США" (Стівен Сільбіґер) с ISBN 978-617-679-593-3 издательства Видавництво Старого Лева. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.

Основные характеристики
Переводчик
Ксенислава Крапка
Издательство
Видавництво Старого Лева
Язык
украинский
Переплёт
твердый
Оформление обложки
Дмитро Подолянчук
Бумага
офсетная белая
Количество страниц
528
Формат
150х210 мм
Иллюстрации
черно-белые
Автор
Стівен Сільбіґер

Рецензии на книгу «MBA за 10 днів. Пуівник, що допоможе крок за кроком опанувати вміння, яких навчають у найкращих бізнес-школах США».

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Оставив полезный отзыв, Вы получите купон на скидку для следующей покупки
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями