Прикладное глубокое обучение. Подход к пониманию глубоких нейронных сетей на основе метода кейсов - Умберто Микелуччи (978-5-9775-4118-3)

Прикладное глубокое обучение. Подход к пониманию глубоких нейронных сетей на основе метода кейсов - Умберто Микелуччи (978-5-9775-4118-3)

Немає у продажу
Немає у продажу 458
458 грн
  • ISBN: 978-5-9775-4118-3
  • Код товару: 342416
Основні характеристики
Назва оригіналу: Applied Deep Learning
Перекладач: Андрій Логунов
Мова: російська
Обкладинка: м`яка обкладинка
Оформлення обкладинки: Карина Соловйова

Про книгу «Прикладне глибоке навчання. Підхід до розуміння глибоких нейронних мереж на основі методу кейсів» Умберто Мікелуччи

Порушено розширені теми глибокого навчання: оптимізаційні алгоритми, настройка гіперпараметров, відсів і аналіз помилок, стратегії вирішення типових задач під час тренування глибоких нейронних мереж. Описано прості активаційні функції з єдиним нейроном (ReLu, сигмоїда і Swish), лінійна і логістична регресії, бібліотека TensorFlow, вибір вартісної функції, а також більш складні нейромережеві архітектури з численними шарами і нейронами. Показана налагодження та оптимізація розширених методів відсіву та регуляризації, настройка проектів машинного навчання, орієнтованих на глибоке навчання з використанням складних наборів даних. Наведено результати аналізу помилок нейронної мережі з прикладами розв'язання проблем, що виникають через дисперсії, зміщення, переподгонкі або розрізнених наборів даних. По кожному технічному рішенню наведено приклади розв'язання практичних завдань.

Купити книгу «Прикладне глибоке навчання. Підхід до розуміння глибоких нейронних мереж на основі методу кейсів» Умберто Мікелуччи в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Прикладне глибоке навчання. Підхід до розуміння глибоких нейронних мереж на основі методу кейсів" (Умберто Мікелуччи) з ISBN 978-5-9775-4118-3 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Назва оригіналу
Applied Deep Learning
Перекладач
Андрій Логунов
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Оформлення обкладинки
Карина Соловйова
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
368
Формат
165х230 мм
Ілюстрації
чорно-білі
Вага
0.446
Автор
Умберто Мікелуччи

Рецензії на книгу «Прикладне глибоке навчання . Підхід до розуміння глибоких нейронних мереж на основі методу кейсів ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами