Картотеки артикуляционной и дыхательной гимнастики, массажа и самомассажа - Лариса Воронина, Наталья Червякова (978-5-89814-936-9)

Картотеки артикуляционной и дыхательной гимнастики, массажа и самомассажа - Лариса Воронина, Наталья Червякова (978-5-89814-936-9)

Немає у продажу
Немає у продажу 98
98 грн
  • ISBN: 978-5-89814-936-9
  • Код товару: 335160
Основні характеристики
Редактор: Л. Белканова
Мова: російська
Обкладинка: м`яка обкладинка
Папір: офсетний білий

Про книгу «Картотеки артикуляційної і дихальної гімнастики , масажу і самомасажу» Лариса Вороніна , Наталя Червякова

У книзі представлені спеціальні вправи , що сприяють прискоренню розвитку основних рухів органів артикуляційного апарату дітей з мовними порушеннями. Матеріал адаптований до дошкільного віку , оригінальний і доступний не тільки для фахівців. Представлені вправи можуть бути використані в якості тренувальних для поліпшення дикції. Посібник призначений для вчителів - логопедів , вихователів логопедичних груп ДОП, батьків дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з мовними порушеннями.

Купити книгу «Картотеки артикуляційної і дихальної гімнастики , масажу і самомасажу» Лариса Вороніна , Наталя Червякова в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Картотеки артикуляційної і дихальної гімнастики , масажу і самомасажу" (Лариса Вороніна , Наталя Червякова) з ISBN 978-5-89814-936-9 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Редактор
Л. Белканова
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
80
Формат
140x205 мм
Ілюстрації
без ілюстрацій
Автор
Лариса Вороніна , Наталя Червякова

Рецензії на книгу «Картотеки артикуляційної і дихальної гімнастики , масажу і самомасажу ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами