Запомнить все. Усвоение знаний без скуки и зубрежки - Питер Браун, Генри Редигер, Марк Макдэниэл (978-5-9614-6148-0)

Запомнить все. Усвоение знаний без скуки и зубрежки - Питер Браун, Генри Редигер, Марк Макдэниэл (978-5-9614-6148-0)

Немає у продажу
Немає у продажу 316
316 грн
  • ISBN: 978-5-9614-6148-0
  • Код товару: 325883
Основні характеристики
Назва оригіналу: Make It Stick. The Science of Successful Learning
Перекладач: Н. Кіяченко
Редактор: Е. Аверіна
Мова: російська
Обкладинка: тверда обкладинка

Про книгу «Запам'ятати все. Засвоєння знань без нудьги і зубріння» Генрі Редігер , Марк МакДеніел , Пітер Браун

"Повторення мати навчання!" Всі ми знаємо цю просту істину з дитинства. Чим більше зубра і частіше повторюєш, тим краще запам'ятовуєш. Але ось чи зможемо ми згадати ці знання через якийсь час і скористатися ними в найнесподіваніший момент на практиці? Відповідь - ні! Автори цієї книги провели глобальне дослідження в галузі когнітивної психології і з'ясували, що всі ті методи запам'ятовування, до яких ми звикли, поверхневі і недовговічні. Чому інтенсивні курси вивчення одного предмета неефективні? Чому важливо долати труднощі в процесі отримання нової інформації? Що таке пригадування і чому воно набагато ефективніше заучування? Чому перескакування з однієї теми на іншу корисно для довгострокового запам'ятовування? Як швидко перевірити свій прогрес і виявити прогалини в знаннях? Ця книга не тільки для педагогів і учнів. Вона буде корисна всім, хто хоче ефективно засвоювати нові знання та використовувати їх на практиці. Чому книга гідна прочитання? -Даний видання переверне ваші уявлення про те, як працює наша пам'ять; в книзі описані ефективні методи запам'ятовування, які дають можливість використовувати отримані знання на практиці через тривалий час; -Автор детально знайомлять читача з такими прийомами, як інтерлівінг, пригадування, самоконтроль, інтервальний і варіативної навчання та ін.; -в книзі розповідається чи можна підвищити свій IQ і як тренувати свій мозок.

Купити книгу «Запам'ятати все. Засвоєння знань без нудьги і зубріння» Генрі Редігер , Марк МакДеніел , Пітер Браун в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Запам'ятати все. Засвоєння знань без нудьги і зубріння" (Генрі Редігер , Марк МакДеніел , Пітер Браун) з ISBN 978-5-9614-6148-0 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Назва оригіналу
Make It Stick. The Science of Successful Learning
Перекладач
Н. Кіяченко
Редактор
Е. Аверіна
Мова
російська
Обкладинка
тверда обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
268
Формат
70х100/16 (170х240 мм)
Ілюстрації
без ілюстрацій
Вага
0.548
Автор
Генрі Редігер , Марк МакДеніел , Пітер Браун

Рецензії на книгу «Запам'ятати все . Засвоєння знань без нудьги і зубріння ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами