Межпланетный рыцарский турнир. Умножай, раскрашивай, побеждай! Урокеры. Таблица умножения - Максим Дёмин (978-5-00100-372-4)

Межпланетный рыцарский турнир. Умножай, раскрашивай, побеждай! Урокеры. Таблица умножения - Максим Дёмин (978-5-00100-372-4)

Немає у продажу
Немає у продажу 246
246 грн
  • ISBN: 978-5-00100-372-4
  • Код товару: 325659
Основні характеристики
Художник: Максим Дьомін
Редактор: Юлія Петропавлівська
Вікова категорія: для молодшого шкільного віку
Мова: російська

Про книгу «Міжпланетний лицарський турнір. Множ , розфарбовуй , перемагай ! Урокери. Таблиця множення» Максим Дьомін

Тема цієї книги - таблиця множення. Але не тільки. Дитині належить доторкнутися до інших областей математики, пов'язаних з множенням. Наприклад, множення на нуль, множення трьох чисел і так далі. Таким чином, книга трохи виходить за рамки елементарного заучування. Доведеться подумати, закликати на допомогу тата, маму. Але головне, що дитина з цікавістю візьметься за вирішення такого непростого завдання, як зубріння таблиці множення, і його досвід вивчення нового буде пофарбований позитивними емоціями. Вирішуючи приклади, дитина візьме участь в цьому міжпланетному змаганні! Кожна правильна відповідь - ти успішно атакував противника, кожна помилка - противник успішно атакував тебе. Для переконливості в книзі є зображення персонажів, за яких потрібно зіграти юному математику, і їх суперників, а також фантастичні історії про інопланетян. Всіх героїв можна розфарбувати! Як працювати з книгою? Нехай дитина вирішить всі приклади на одній сторінці, в одному раунді. Після цього ви разом перевіряєте правильність відповідей. Залежно від кількості правильних відповідей і помилок, ви дієте відповідно до правил книги. Якщо ви розумієте, що дитина трохи не дотягнув до успішного проходження раунду, допоможіть йому, додайте самі пару нескладних прикладів для закріплення знання. Нехай кожен пройдений раунд буде радістю, а програний - викликом. За день не варто вирішувати більш 3-х сторінок з прикладами. Важливо займатися регулярно, щодня, поки всі приклади в книзі не будуть вирішені, з помилками або без. Для кого ця книга: Для батьків, які хочуть, щоб дитина не тільки освоїв таблицю множення, а й згодом згадував про цей досвід з радістю. Для дошкільнят та учнів молодших класів.

Купити книгу «Міжпланетний лицарський турнір. Множ , розфарбовуй , перемагай ! Урокери. Таблиця множення» Максим Дьомін в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Міжпланетний лицарський турнір. Множ , розфарбовуй , перемагай ! Урокери. Таблиця множення" (Максим Дьомін) з ISBN 978-5-00100-372-4 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Художник
Редактор
Юлія Петропавлівська
Вікова категорія
для молодшого шкільного віку
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
88
Формат
210x295 мм
Ілюстрації
чорно-білі
Вага
0.365
Автор
Максим Дьомін

Рецензії на книгу «Міжпланетний лицарський турнір . Множ , розфарбовуй , перемагай ! Урокери . Таблиця множення ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами