Артур Шопенгауэр. Мир как воля и представление. Афоризмы житейской мудрости. Эристика, или Искусство побеждать в спорах - Артур Шопенгауэр (978-5-699-85357-1)

Артур Шопенгауэр. Мир как воля и представление. Афоризмы житейской мудрости. Эристика, или Искусство побеждать в спорах - Артур Шопенгауэр (978-5-699-85357-1)

Немає у продажу
Немає у продажу 225
225 грн
  • ISBN: 978-5-699-85357-1
  • Код товару: 324991
Основні характеристики
Редактор: Ю. Орлова , Л. Гречаник , М. Бройдо
Вікова категорія: 16+
Мова: російська
Обкладинка: тверда обкладинка

Про книгу «Артур Шопенгауер. Світ як воля і уявлення. Афоризми життєвої мудрості. Ерістика , або Мистецтво п» Артур Шопенгауер

Яскравим зразком філософії ХІХ століття є німецький філософ-ірраціоналіста Артур Шопенгауер. Його вчення досить часто називають "похмуро-песимістичній філософією". Шопенгауер вважав абсолютно безглуздим явищем людське життя, а навколишній світ - найжахливішим з світів. За словами філософа, світ - це "усипане вугіллям терені", за яким людині необхідно пройти. Воля до життя, що пробуджує всі бажання - рушійна сила всього на світі. Але все ж людина не може відчувати щастя, навіть коли всі бажання виконані. Замість цього щастя настає задоволення, а потім нудьга. У цій книзі зібрані найпопулярніші і вагомі роботи Шопенгауера. Ці філософські трактати повністю відображають його філософську позицію і дають можливість читачеві оцінити його творчий доробок.

Купити книгу «Артур Шопенгауер. Світ як воля і уявлення. Афоризми життєвої мудрості. Ерістика , або Мистецтво п» Артур Шопенгауер в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Артур Шопенгауер. Світ як воля і уявлення. Афоризми життєвої мудрості. Ерістика , або Мистецтво п" (Артур Шопенгауер) з ISBN 978-5-699-85357-1 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Редактор
Ю. Орлова , Л. Гречаник , М. Бройдо
Вікова категорія
16+
Мова
російська
Обкладинка
тверда обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
560
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Ілюстрації
без ілюстрацій
Автор
Артур Шопенгауер

Рецензії на книгу «Артур Шопенгауер . Світ як воля і уявлення . Афоризми життєвої мудрості . Ерістика , або Мистецтво п».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами