Алхимия и психотерапия. Постъюнгианский подход - Антониа Болл, Дейл Матерс, Джон Биби, Карин Сирретт, Катрин Бижо, Натан Филд, Сьюзан Роуланд (978-5-906815-05-7)

Алхимия и психотерапия. Постъюнгианский подход - Антониа Болл, Дейл Матерс, Джон Биби, Карин Сирретт, Катрин Бижо, Натан Филд, Сьюзан Роуланд (978-5-906815-05-7)

Немає у продажу
Немає у продажу 432
432 грн
  • ISBN: 978-5-906815-05-7
  • Код товару: 322947
Основні характеристики
Назва оригіналу: Alchemy and Psychotherapy: Post-Jungian Perspectives
Перекладач: Лідія Чігарькова
Редактор: Дейл Матерс
Мова: російська
Обкладинка: тверда обкладинка

Про книгу «Алхімія і психотерапія. Пост'юнгіанскій підхід» Антоніа Болл , Дейл Матерс , Джон Бібі , Карін Сірретт , Катрін Біжоев , Натан Філд , Сьюзан Роуланд

Книга являє собою збірник унікальних статей англійських психологів і аналітиків, в яких йде мова про зв'язок алхімії і психотерапії. У пізньому творчому етапі важливим і найголовнішим плином дослідження К. Г. Юнга стала психологія алхімії. Він розкрив тему алхімії з іншого боку, коли запропонував розглянути її за допомогою психології. Сучасні прихильники Юнга далі вивчають алхимический символізм, вважаючи його актуальним і корисним навіть для клінічної практики. Книга стане в нагоді всім експертам в галузі психіатрії та психоаналізу, а ще тим, кому хочеться бодьше дізнатися про духовний розвиток людини.

Купити книгу «Алхімія і психотерапія. Пост'юнгіанскій підхід» Антоніа Болл , Дейл Матерс , Джон Бібі , Карін Сірретт , Катрін Біжоев , Натан Філд , Сьюзан Роуланд в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Алхімія і психотерапія. Пост'юнгіанскій підхід" (Антоніа Болл , Дейл Матерс , Джон Бібі , Карін Сірретт , Катрін Біжоев , Натан Філд , Сьюзан Роуланд) з ISBN 978-5-906815-05-7 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Назва оригіналу
Alchemy and Psychotherapy: Post-Jungian Perspectives
Перекладач
Лідія Чігарькова
Редактор
Дейл Матерс
Мова
російська
Обкладинка
тверда обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
430
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Ілюстрації
чорно-білі
Автор
Антоніа Болл , Дейл Матерс , Джон Бібі , Карін Сірретт , Катрін Біжоев , Натан Філд , Сьюзан Роуланд

Рецензії на книгу «Алхімія і психотерапія . Пост'юнгіанскій підхід ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами