Клинические исследования в нейропсихоанализе. Введение в глубинную нейропсихологию - Карен Каплан-Солмз, Марк Солмз (978-5-8291-1881-5)

Клинические исследования в нейропсихоанализе. Введение в глубинную нейропсихологию - Карен Каплан-Солмз, Марк Солмз (978-5-8291-1881-5)

Немає у продажу
Немає у продажу 289
289 грн
  • ISBN: 978-5-8291-1881-5
  • Код товару: 322799
Основні характеристики
Назва оригіналу: Clinical Studies in Neuro-psychoanalysis
Перекладач: К. Лемешко
Редактор: А. Тхостов
Мова: російська

Про книгу «Клінічні дослідження в нейропсіхоаналізе. Введення в глибинну нейропсихологию» Карен Каплан - Солмз , Марк Солмз

Монографія пропонує виклад методів аналізу психопатичних феноменів, які відзначаються у людей з різноманітними локальними ураженнями мозку. Авторами книги є видатні зарубіжні фахівці в сфері нейропсихології і нейрофізіології, що відсилають до теоретичної спадщини А.Р. Лурии, останнім інноваційним досягненням інструментальних методів в області досліджень єдності психіки і мозку. Продемонстровано абсолютно новий для вітчизняної науки підхід до виконання дослідження механізмів формування психопатологічних явищ, викладені особливості виконання аналізу несвідомих процесів за допомогою вивчення і порівняння клінічних даних і результатів об'єктивних методів дослідження. Видання буде цікавим студентам, аспірантам, викладачам, психологам, науковцям, лікарям-психіатрам, психофізіології, неврологів, психотерапевтів і т.д.

Купити книгу «Клінічні дослідження в нейропсіхоаналізе. Введення в глибинну нейропсихологию» Карен Каплан - Солмз , Марк Солмз в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Клінічні дослідження в нейропсіхоаналізе. Введення в глибинну нейропсихологию" (Карен Каплан - Солмз , Марк Солмз) з ISBN 978-5-8291-1881-5 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Назва оригіналу
Clinical Studies in Neuro-psychoanalysis
Перекладач
К. Лемешко
Редактор
А. Тхостов
Мова
російська
Обкладинка
тверда обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
272
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Ілюстрації
чорно-білі
Автор
Карен Каплан - Солмз , Марк Солмз

Рецензії на книгу «Клінічні дослідження в нейропсіхоаналізе . Введення в глибинну нейропсихологию ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами