Психология неконкурентноспособного предпринимателя - Владимир Зазыкин, Сергей Кандыбович, Анастасия Посохова, Михаил Секач (978-5-906364-12-8)

Психология неконкурентноспособного предпринимателя - Владимир Зазыкин, Сергей Кандыбович, Анастасия Посохова, Михаил Секач (978-5-906364-12-8)

Немає у продажу
Немає у продажу 210
210 грн
  • ISBN: 978-5-906364-12-8
  • Код товару: 321426
Основні характеристики
Редактор: Володимир Зазикін
Мова: російська
Обкладинка: тверда обкладинка
Папір: офсетний білий

Про книгу «Психологія неконкурентноспроможною підприємця» Володимир Зазикін Сергій Кандибовіч Анастасія Посохова Михайло Сікач

Перед вами єдина в своєму роді робота, яка розглядає проблему низької результативності роботи бізнесменів, підприємців, їх малої конкурентоспроможності, розглядаються в точки зору психології. У книзі особливий акцент ставиться на психологічні якості, характеристики, що заважають розвитку конкурентоспроможності. Автор книги проаналізував, досліджував всі фактори не ефективною конкурентоспроможності - і суб'єктивно-об'єктивні і суб'єктивні. За підсумками досліджень зображені психологічні результати негативного впливу цих психологічних чинників, автор визначив психологічні напрямки позитивних змін, при яких підприємець з неконкурентоспроможного може перетворитися в конкурентоспроможного. Призначається для методичного забезпечення курсів менеджменту, економічної психології, управлінської психології.

Купити книгу «Психологія неконкурентноспроможною підприємця» Володимир Зазикін Сергій Кандибовіч Анастасія Посохова Михайло Сікач в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Психологія неконкурентноспроможною підприємця" (Володимир Зазикін Сергій Кандибовіч Анастасія Посохова Михайло Сікач) з ISBN 978-5-906364-12-8 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Редактор
Володимир Зазикін
Мова
російська
Обкладинка
тверда обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
240
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Ілюстрації
без ілюстрацій
Вага
0.360
Автор
Володимир Зазикін Сергій Кандибовіч Анастасія Посохова Михайло Сікач

Рецензії на книгу «Психологія неконкурентноспроможною підприємця ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами