Эволюция личности. Эннеаграмма как путь индивидуального развития и личностной трансформации - Марина Калдина (978-5-9906742-2-6)

Эволюция личности. Эннеаграмма как путь индивидуального развития и личностной трансформации - Марина Калдина (978-5-9906742-2-6)

Немає у продажу
Немає у продажу 242
242 грн
  • ISBN: 978-5-9906742-2-6
  • Код товару: 320732
Основні характеристики
Вікова категорія: 16+
Мова: російська
Обкладинка: м`яка обкладинка
Папір: офсетний білий
Кількість сторінок: 104

Про книгу «Еволюція особистості. Еннеаграма як шлях індивідуального розвитку і особистісної трансформації» Марина Калдина

Презентоване видання введе читача в незвичайний, що зачіпає світ самопізнання, трансформації та особистісного зростання. Одночасно ця книга і зрозуміле, кожному доступний виклад, введення у всесвіт Еннеаграма, і повне всебічне знайомство з самими останніми науковими даними в цій сфері знання. У своєму роботі автор описує кожен з дев'яти Еннеатіпов, аналізує, проводить дослідження потенційно сильних, а також вимагають формування емоційних компетенцій Еннеатіпов. Для профорієнтації читацької аудиторії автор пропонує детальні описи сфер знань, навичок і професій, де найбільш повно зможуть реалізуватися представники певних Еннеатіпов. Автор висвітлює прикладні питання Еннеаграма - її використання для психологічного консультування, для коучингу, бізнесу, виховання дітей.

Купити книгу «Еволюція особистості. Еннеаграма як шлях індивідуального розвитку і особистісної трансформації» Марина Калдина в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Еволюція особистості. Еннеаграма як шлях індивідуального розвитку і особистісної трансформації" (Марина Калдина) з ISBN 978-5-9906742-2-6 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Вікова категорія
16+
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
104
Формат
60х90/8 (220х290 мм)
Ілюстрації
кольорові
Автор
Марина Калдина

Рецензії на книгу «Еволюція особистості . Еннеаграма як шлях індивідуального розвитку і особистісної трансформації ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами