Методы психологического обеспечения профессиональной деятельности и технологии развития ментальных ресурсов человека - Елена Волкова, Анатолий Занковский, Марина Холодная, Айгуль Алдашева, Татьяна Ребеко (978-5-9270-0295-5)

Методы психологического обеспечения профессиональной деятельности и технологии развития ментальных ресурсов человека - Елена Волкова, Анатолий Занковский, Марина Холодная, Айгуль Алдашева, Татьяна Ребеко (978-5-9270-0295-5)

Немає у продажу
Немає у продажу 254
254 грн
  • ISBN: 978-5-9270-0295-5
  • Код товару: 320179
Основні характеристики
Редактор: Г. Дика , А. Журавльов , М. Холодна
Мова: російська
Обкладинка: м`яка обкладинка
Папір: офсетний білий

Про книгу «Методи психологічного забезпечення професійної діяльності і технології розвитку ментальних ресурсів» Олена Волкова Анатолій Занковский Марина Холодна Айгуль Алдашева Тетяна Ребека

Видання представляє абсолютно нові прийоми для професійної діяльності в сфері психології. Тут дано ряд науково-практичних відповідей на питання щодо розвитку виробничих резервів людини. Дієві поради для аналітичного підходу до найскладніших і небезпечних видів роботи - основа цієї літературної роботи. Детальний опис методів для психологічної підтримки працівника в системі освіти, профпідготовки і недопущення в цій області асоціальної поведінки. Цільова аудиторія книги це фахівці, що забезпечують виробничу ефективність кадрів, надійність і психологічну стійкість людини в його діяльності.

Купити книгу «Методи психологічного забезпечення професійної діяльності і технології розвитку ментальних ресурсів» Олена Волкова Анатолій Занковский Марина Холодна Айгуль Алдашева Тетяна Ребека в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Методи психологічного забезпечення професійної діяльності і технології розвитку ментальних ресурсів" (Олена Волкова Анатолій Занковский Марина Холодна Айгуль Алдашева Тетяна Ребека) з ISBN 978-5-9270-0295-5 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Редактор
Г. Дика , А. Журавльов , М. Холодна
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
352
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Ілюстрації
без ілюстрацій
Вага
0.445
Автор
Олена Волкова Анатолій Занковский Марина Холодна Айгуль Алдашева Тетяна Ребека

Рецензії на книгу «Методи психологічного забезпечення професійної діяльності і технології розвитку ментальних ресурсів ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами