Травма и душа. Духовно-психологический подход к человеческому развитию и его прерыванию - Дональд Калшед (978-5-89353-444-3)

Травма и душа. Духовно-психологический подход к человеческому развитию и его прерыванию - Дональд Калшед (978-5-89353-444-3)

Немає у продажу
Немає у продажу 490
490 грн
  • ISBN: 978-5-89353-444-3
  • Код товару: 318406
Основні характеристики
Назва оригіналу: Trauma And The Soul. A Psycho-Spiritual Approach To Human
Перекладач: Н. Серебренникова
Редактор: О. Шапошникова
Мова: російська

Про книгу «Травма і душа. Духовно - психологічний підхід до людського розвитку і його переривання» Дональд Калшед

Психотерапевт Дональд Калшед в основу психологічної терапії посттравматичних розладів бере ідею про душу, що живе між двома світами - духовним і матеріальним. Культура дає індивідууму міфопоетичного матрицю, яка і допомагає особистості виживати в важкий посттравматичний період. Піддаючи аналізу відмінності і схожості підходу Юнга і психоаналітичного підходу до терапії, автором розкриваються всі нюанси психотерапевтичної роботи з тілесними відчуттями і симптомами, а також сновидіннями людей, які пережили важкі травми в ранньому періоді життя. Особливо важливо - опрацювання в психотерапії дисоціації і саморуйнівну напрямків і тенденцій, специфіка перенесення і недостатня символізація. Для наочної ілюстрації своїх спостережень і висновків автор використовує клінічні матеріали, а також художні образи, образи з казок.

Купити книгу «Травма і душа. Духовно - психологічний підхід до людського розвитку і його переривання» Дональд Калшед в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Травма і душа. Духовно - психологічний підхід до людського розвитку і його переривання" (Дональд Калшед) з ISBN 978-5-89353-444-3 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Назва оригіналу
Trauma And The Soul. A Psycho-Spiritual Approach To Human
Перекладач
Н. Серебренникова
Редактор
О. Шапошникова
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
488
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Ілюстрації
чорно-білі
Вага
0.490
Автор
Дональд Калшед

Рецензії на книгу «Травма і душа . Духовно - психологічний підхід до людського розвитку і його переривання ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами