Левое полушарие - правильные решения. Мыслить и действовать: как интуиция поддерживает логику - Фил Розенцвейг (978-5-389-08337-0)

Левое полушарие - правильные решения. Мыслить и действовать: как интуиция поддерживает логику - Фил Розенцвейг (978-5-389-08337-0)

Немає у продажу
Немає у продажу 213
213 грн
  • ISBN: 978-5-389-08337-0
  • Код товару: 317562
Основні характеристики
Обкладинка: тверда обкладинка
Кількість сторінок: 288
Формат: 70х100/16 (170х240 мм)
Автор: Філ Розенцвейг

Про книгу «Ліва півкуля - правильні рішення. Мислити і діяти : як інтуїція підтримує логіку» Філ Розенцвейг

Коли ми приймаємо складне і дуже серйозне рішення, що важливо в цей момент: точні достовірні дані або сміливість, логічне мислення або емоційний порив, з яким є величезне бажання слідувати? Насправді, непрості рішення вимагають і логічного мислення, аналітичного аналізу, емоцій і інтуїції, індивідуальної впевненості і готовності до неймовірного ризику. Наводячи політичні приклади, приклади з бізнесових кіл та спорту, автор видання Філ Розенцвейг пояснює читачеві, як правильно і безпомилково вести себе в ситуаціях, які виходять далеко за рамки стандартних. Проводячи аналіз оригінальних дослідження, автор не тільки пропонує неординарний підхід, але і дає в руки кожному практичні інструменти, при використанні яких прийде розуміння, яке рішення прийняти. Словом, книга вчить приймати обґрунтовані рішення, що призводять до обов'язкового успіху.

Купити книгу «Ліва півкуля - правильні рішення. Мислити і діяти : як інтуїція підтримує логіку» Філ Розенцвейг в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Ліва півкуля - правильні рішення. Мислити і діяти : як інтуїція підтримує логіку" (Філ Розенцвейг) з ISBN 978-5-389-08337-0 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Обкладинка
тверда обкладинка
Кількість сторінок
288
Формат
70х100/16 (170х240 мм)
Автор
Філ Розенцвейг

Рецензії на книгу «Ліва півкуля - правильні рішення . Мислити і діяти : як інтуїція підтримує логіку ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами