Разговор по душам, или О чем не пишут в учебниках. Вопросы пола, любви и брака в Православии - Игумен Августин (Неводничек) (978-5-91173-325-4)

Разговор по душам, или О чем не пишут в учебниках. Вопросы пола, любви и брака в Православии - Игумен Августин (Неводничек) (978-5-91173-325-4)

Немає у продажу
Немає у продажу 115
115 грн
  • ISBN: 978-5-91173-325-4
  • Код товару: 314799
Основні характеристики
Обкладинка: тверда обкладинка
Кількість сторінок: 256
Формат: 130х200 мм
Вага: 0.285

Про книгу «Розмова по душам , або Про що не пишуть у підручниках. Питання статі , любові і шлюбу в Православ'ї» Ігумен Августин ( Неводнічек )

Ігумен Августин запрошує поговорити про те, що завжди хвилювало і хвилюватиме людей, - про стосунки чоловіка і жінки, про шлюб, про те, як втілює себе любов в родині і про те, що заважає побудувати дійсно непорушну "малу Церкву". Думки з приводу досягнення сімейного щастя, викладені ним дуже доступно і яскраво, батюшка доповнив актуальними цитатами зі Святого Письма, творів священнослужителів і письменників-класиків. Книга в першу чергу призначається юним читачам, які чуйно сприймають як красу навколишнього світу, так і його пороки. Адже так важливо вчасно зорієнтувати молодих на постійну роботу над собою, чистотою своєї душі і творення любові істинної, а не нав'язується маскультурою. Але і читачам, навченим життєвим досвідом, ця книга, ми сподіваємося, дасть поживу для роздумів, стане розрадою і джерелом надій.

Купити книгу «Розмова по душам , або Про що не пишуть у підручниках. Питання статі , любові і шлюбу в Православ'ї» Ігумен Августин ( Неводнічек ) в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Розмова по душам , або Про що не пишуть у підручниках. Питання статі , любові і шлюбу в Православ'ї" (Ігумен Августин ( Неводнічек )) з ISBN 978-5-91173-325-4 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Обкладинка
тверда обкладинка
Кількість сторінок
256
Формат
130х200 мм
Вага
0.285
Автор
Ігумен Августин ( Неводнічек )

Рецензії на книгу «Розмова по душам , або Про що не пишуть у підручниках . Питання статі , любові і шлюбу в Православ'ї».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами