Критерии нормальной и аномальной личности в психотерапии и психологическом консультировании - Сергей Капустин (978-5-89353-419-1)

Критерии нормальной и аномальной личности в психотерапии и психологическом консультировании - Сергей Капустин (978-5-89353-419-1)

Немає у продажу
Немає у продажу 230
230 грн
  • ISBN: 978-5-89353-419-1
  • Код товару: 314622
Основні характеристики
Редактор: Л. Бармина
Видавництво: Когито - Центр
Мова: російська
Обкладинка: тверда обкладинка

Про книгу «Критерії нормальної і аномальної особистості в психотерапії і психологічному консультуванні» Сергій Капустін

На основі аналізу робіт Е. Фромма в книзі запропоновано опис екзистенціального критерію нормальної і аномальної особистості. Показано, що цей критерій має досить високу ступінь теоретичної обгрунтованості, оскільки в більш приватних варіантах в неявному вигляді він міститься в класичних теоріях особистості З. Фрейда, А. Адлера, К. Юнга, К. Роджерса і В. Франкла. Використання екзистенціального критерію в дослідженні клієнтів психологічної консультації з дитячо-батьківськими, подружніми і особистими проблемами, а також сімей, ніколи не зверталися в психологічну консультацію, дозволило отримати результати, які можна розглядати як емпіричне підкріплення класичної точки зору про те, що найважливішим психологічним фактором, впливає на виникнення у людини багатьох життєвих проблем, є аномальність його особистості, яка полягає у невідповідності її позиції природі людського життя. Книга адресована психологам-дослідникам, які цікавляться проблемою нормальної і аномальної особистості, психологам-практикам, які працюють в сфері психологічного консультування і психотерапії, і студентам психологічних факультетів вузів.

Купити книгу «Критерії нормальної і аномальної особистості в психотерапії і психологічному консультуванні» Сергій Капустін в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Критерії нормальної і аномальної особистості в психотерапії і психологічному консультуванні" (Сергій Капустін) з ISBN 978-5-89353-419-1 видавництва Когито - Центр. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Редактор
Л. Бармина
Видавництво
Когито - Центр
Мова
російська
Обкладинка
тверда обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
240
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Ілюстрації
чорно-білі
Автор
Сергій Капустін

Рецензії на книгу «Критерії нормальної і аномальної особистості в психотерапії і психологічному консультуванні ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами