Психологическая диагностика кандидатов в замещающие родители - Александр Махнач, Анна Прихожан, Наталия Толстых (978-5-9270-0270-2)

Психологическая диагностика кандидатов в замещающие родители - Александр Махнач, Анна Прихожан, Наталия Толстых (978-5-9270-0270-2)

Немає у продажу
Немає у продажу 111
111 грн
  • ISBN: 978-5-9270-0270-2
  • Код товару: 311912
Основні характеристики
Обкладинка: м`яка обкладинка
Кількість сторінок: 224
Формат: 60х90/16 (145х215 мм)
Автор: Олександр Махнач , Анна Прихожан , Наталія Толстих

Про книгу «Психологічна діагностика кандидатів у заміщають батьки» Олександр Махнач , Анна Прихожан , Наталія Толстих

Практичний посібник присвячено психологічному відбору кандидатів у заміщають батьки - людей, які бажають взяти на виховання дитину-сироту. Представлений огляд досліджень з даної проблеми, авторська концепція психологічної діагностики, алгоритм і процедура тестування, докладний опис методу проведення полуструктурированного інтерв'ю і всіх вхідних в розроблений авторами психодиагностический комплекс методик. Дан аналіз досвіду апробації даного діагностичного комплексу на великій вибірці кандидатів у заміщають батьки, а також описаний досвід використання психодіагностичних методів в процесі відбору матерів-виховательок для першої російської Дитячого села-SOS.

Купити книгу «Психологічна діагностика кандидатів у заміщають батьки» Олександр Махнач , Анна Прихожан , Наталія Толстих в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Психологічна діагностика кандидатів у заміщають батьки" (Олександр Махнач , Анна Прихожан , Наталія Толстих) з ISBN 978-5-9270-0270-2 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Обкладинка
м`яка обкладинка
Кількість сторінок
224
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Автор
Олександр Махнач , Анна Прихожан , Наталія Толстих

Рецензії на книгу «Психологічна діагностика кандидатів у заміщають батьки ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами