Руководство по возврату активов для специалистов-практиков - Клайв Стивенсон, Жан-Пьер Брюн, Ларисса Грей, Клайв Скотт (978-5-9614-1619-0)

Руководство по возврату активов для специалистов-практиков - Клайв Стивенсон, Жан-Пьер Брюн, Ларисса Грей, Клайв Скотт (978-5-9614-1619-0)

Немає у продажу
Немає у продажу 190
190 грн
  • ISBN: 978-5-9614-1619-0
  • Код товару: 305445
Основні характеристики
Перекладач: Т. Окунькова
Мова: російська
Обкладинка: м`яка обкладинка
Папір: офсетний білий

Про книгу «Керівництво по поверненню активів для фахівців - практиків» Жан - П'єр Брюн , Клайв Скотт , Клайв Стівенсон , Ларісса Грей

Про що книга Тіньові грошові потоки витягують кошти з соціальних і економічних програм, ще більш погіршуючи становище найбідніших країн світу. Однак ряд успішно завершених великих справ по поверненню викрадених активів показує, що це можливо. Тим не менш, це дуже складний процес, що вимагає співробітництва та координації діяльності з національними відомствами і міністерствами різних юрисдикцій, а також навичок відстеження та забезпечення безпеки засобів за межами національних кордонів. Цей процес може представляти складність навіть для найдосвідченіших фахівців. Особливо важко він дається тим, хто діє в умовах недієздатного держави, масову корупцію або обмежених ресурсів. Ось чому Управління ООН з наркотиків і злочинності і Всесвітній банк створили це керівництво. Цей проект, орієнтований на фахівців-практиків, пропонує загальні підходи до повернення викрадених активів, розміщених в іноземних юрисдикціях, вказує на ймовірні проблеми і рекомендує передові методи роботи. У керівництво включені приклади інструментів, які можуть використовуватися фахівцями-практиками, такі як зразки звітів про розвіддані, заяв про видання судових постанов і запитів надання взаємної правової допомоги.

Купити книгу «Керівництво по поверненню активів для фахівців - практиків» Жан - П'єр Брюн , Клайв Скотт , Клайв Стівенсон , Ларісса Грей в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Керівництво по поверненню активів для фахівців - практиків" (Жан - П'єр Брюн , Клайв Скотт , Клайв Стівенсон , Ларісса Грей) з ISBN 978-5-9614-1619-0 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Перекладач
Т. Окунькова
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
356
Ілюстрації
без ілюстрацій
Автор
Жан - П'єр Брюн , Клайв Скотт , Клайв Стівенсон , Ларісса Грей

Рецензії на книгу «Керівництво по поверненню активів для фахівців - практиків ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами