Зависимые, созависимые и другие трудные клиенты. Психологический тренинг - Анна Пилипенко, Ирина Соловьева (978-5-903182-87-9)

Зависимые, созависимые и другие трудные клиенты. Психологический тренинг - Анна Пилипенко, Ирина Соловьева (978-5-903182-87-9)

Немає у продажу
Немає у продажу 190
190 грн
  • ISBN: 978-5-903182-87-9
  • Код товару: 303526
Основні характеристики
Редактор: Ю. Соколова
Мова: російська
Обкладинка: м`яка обкладинка
Папір: офсетний білий

Про книгу «Зовсім , співзалежних і інші важкі клієнти. психологічний тренінг» Анна Пилипенко , Ірина Соловйова

Книга є зручним практичним інструментом, в ній зібрано понад сто різних вправ для групової роботи з залежними і співзалежних клієнтами. Багато з тренінгів або їхніх прототипів широко відомі і використовуються в групах різної спрямованості, наприклад, в гештальт-терапевтичних або в тілесно-орієнтованих. Однак багато хто з цих вправ спеціально адаптовані або розроблені для роботи з залежними і співзалежних клієнтами і вже показали свою результативність. Живі, захоплюючі вправи при вмілому використанні допомагають створити довірчу атмосферу в групі, подолати опір і викликати цілющі зміни в поведінці, комунікації, самооцінці учасників, і, в кінцевому рахунку - допомагають їм відмовитися від наркотичної, алкогольної або емоційної залежності. Збірник представляє інтерес для психологів-консультантів і психотерапевтів, педагогів і соціальних психологів, фахівців реабілітаційних центрів, а також для студентів і аспірантів.

Купити книгу «Зовсім , співзалежних і інші важкі клієнти. психологічний тренінг» Анна Пилипенко , Ірина Соловйова в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Зовсім , співзалежних і інші важкі клієнти. психологічний тренінг" (Анна Пилипенко , Ірина Соловйова) з ISBN 978-5-903182-87-9 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Редактор
Ю. Соколова
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
192
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Ілюстрації
без ілюстрацій
Автор
Анна Пилипенко , Ірина Соловйова

Рецензії на книгу «Зовсім , співзалежних і інші важкі клієнти . психологічний тренінг ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами