Вы или вас. Профессиональная эксплуатация подчиненных. Регулярный менеджмент для рационального руководителя - Александр Фридман (978-5-98124-482-7)

Вы или вас. Профессиональная эксплуатация подчиненных. Регулярный менеджмент для рационального руководителя - Александр Фридман (978-5-98124-482-7)

Немає у продажу
Немає у продажу 580
580 грн
  • ISBN: 978-5-98124-482-7
  • Код товару: 297428
Основні характеристики
Обкладинка: тверда обкладинка
Кількість сторінок: 496
Формат: 60х90/16 (145х215 мм)
Автор: Олександр Фрідман

Про книгу «Ви або вас. Професійна експлуатація підлеглих. Регулярний менеджмент для раціонального керівника» Олександр Фрідман

Ця книга - унікальне практичне керівництво з побудови цілісної і тотальної системи ефективного корпоративного управління "з нуля" в рамках всієї організації зверху до низу. Книга допоможе будь-якому менеджеру структурувати вже накопичені знання і навички, продовжити цілеспрямований розвиток своєї управлінської кваліфікації. Жорсткий і прагматичний підхід до управління, що враховує особливості національного менталітету і російських звичаїв ведення бізнесу. Нічого зайвого. Тільки корисна практична інформація, тільки ті знання, які миттєво можна застосувати на практиці в повсякденній роботі, тільки ті прийоми і технології, які працюють і дають результати в багатьох успішних компаніях.

Купити книгу «Ви або вас. Професійна експлуатація підлеглих. Регулярний менеджмент для раціонального керівника» Олександр Фрідман в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Ви або вас. Професійна експлуатація підлеглих. Регулярний менеджмент для раціонального керівника" (Олександр Фрідман) з ISBN 978-5-98124-482-7 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Обкладинка
тверда обкладинка
Кількість сторінок
496
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Автор
Олександр Фрідман

Рецензії на книгу «Ви або вас . Професійна експлуатація підлеглих . Регулярний менеджмент для раціонального керівника ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами