Арт - всегда терапия. Развитие детей со специальными потребностями средствами искусств - Юрий Красный (978-5-906351-15-9)

Арт - всегда терапия. Развитие детей со специальными потребностями средствами искусств - Юрий Красный (978-5-906351-15-9)

Немає у продажу
Немає у продажу 323
323 грн
  • ISBN: 978-5-906351-15-9
  • Код товару: 292872
Основні характеристики
Художник: Марія Червона
Редактор: О. Литвак
Мова: російська
Обкладинка: м`яка обкладинка

Про книгу «Арт - завжди терапія. Розвиток дітей зі спеціальними потребами засобами мистецтв» Юрій Червоний

У книзі описано багаторічний експеримент з викладання мистецтва дітям з церебральним паралічем та іншими порушеннями психофізичного розвитку. Автор намагається вийти за межі вузько терапевтичних завдань, обґрунтувати соціальну цінність дітей з ДЦП, пов'язану з особливостями їх художньої творчості. Значна частина книги присвячена детальному опису прийомів і форм творчих занять з дітьми з ДЦП з використанням різних матеріалів і технік. Унікальним є звернення для реабілітації та соціальної адаптації до анімаційного творчості, яке створює виняткові умови для співпраці дітей з ДЦП зі здоровими дітьми. Книга адресована педагогам, психологам, соціальним працівникам, діячам мистецтва і культури, а також батькам особливих і звичайних дітей.

Купити книгу «Арт - завжди терапія. Розвиток дітей зі спеціальними потребами засобами мистецтв» Юрій Червоний в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Арт - завжди терапія. Розвиток дітей зі спеціальними потребами засобами мистецтв" (Юрій Червоний) з ISBN 978-5-906351-15-9 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Художник
Редактор
О. Литвак
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
крейдований
Кількість сторінок
256
Формат
70х90/16 (170х215 мм)
Ілюстрації
кольорові
Автор
Юрій Червоний

Рецензії на книгу «Арт - завжди терапія . Розвиток дітей зі спеціальними потребами засобами мистецтв ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами