Ребенок с церебральным параличом. Помощь, уход, развитие. Книга для родителей - Нэнси Р. Финни (978-5-4212-0140-3)

Ребенок с церебральным параличом. Помощь, уход, развитие. Книга для родителей - Нэнси Р. Финни (978-5-4212-0140-3)

Немає у продажу
Немає у продажу 255
255 грн
  • ISBN: 978-5-4212-0140-3
  • Код товару: 292210
Основні характеристики
Обкладинка: м`яка обкладинка
Кількість сторінок: 336
Формат: 84х108/16 (205х260 мм)
Автор: Ненсі Р. Фінні

Про книгу «Дитина з церебральним паралічем. Допомога , догляд , розвиток. Книга для батьків» Ненсі Р. Фінні

Ця книга - одне з кращих західних посібників з надання допомоги дітям з церебральним паралічем. Вона двічі перероблялася і витримала безліч перевидань. У ній описані виникають при церебральному паралічі порушення і обумовлені ними труднощі в повсякденному житті дитини та її сім'ї. Розповідається про те, як батьки в тісному партнерському взаємодії з фахівцями можуть успішно долати ці труднощі як на спеціальних заняттях з дитиною, так і при виконанні звичайних щоденних справ. Автор представила продуману систему рекомендацій, орієнтовану на формування у дитини непатологічних поз і рухів. У центрі її уваги - особистість малюка, який в майбутньому повинен стати незалежним і активним членом суспільства. Російський переклад доповнено статтею-передмовою і поясненнями невролога, фізичного терапевта, керівника АНО "Фізична реабілітація" (Санкт-Петербург) Е.В.Клочковой, а також зверненням до читача президента Центру лікувальної педагогіки (Москва) А.Л.Бітовой. Видання адресоване батькам та іншим членам сімей, в яких виховуються діти з церебральним паралічем, а також фахівцям, які займаються допомогою таким дітям.

Купити книгу «Дитина з церебральним паралічем. Допомога , догляд , розвиток. Книга для батьків» Ненсі Р. Фінні в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Дитина з церебральним паралічем. Допомога , догляд , розвиток. Книга для батьків" (Ненсі Р. Фінні) з ISBN 978-5-4212-0140-3 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Обкладинка
м`яка обкладинка
Кількість сторінок
336
Формат
84х108/16 (205х260 мм)
Автор
Ненсі Р. Фінні

Рецензії на книгу «Дитина з церебральним паралічем . Допомога , догляд , розвиток . Книга для батьків ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами