Развитие личности ребенка от трех до пяти - Вячеслав Аверин, Мария Осорина, Илья Слободчиков, Эдуард Патраков, Валентина Ильина, Ирина Лебедева (978-5-91743-048-5)

Развитие личности ребенка от трех до пяти - Вячеслав Аверин, Мария Осорина, Илья Слободчиков, Эдуард Патраков, Валентина Ильина, Ирина Лебедева (978-5-91743-048-5)

Немає у продажу
Немає у продажу 417
417 грн
  • ISBN: 978-5-91743-048-5
  • Код товару: 291027
Основні характеристики
Редактор: Лариса Головей
Обкладинка: тверда обкладинка
Кількість сторінок: 528
Формат: 70х100/16 (170х240 мм)

Про книгу «Розвиток особистості дитини від трьох до п'яти» Валентина Ільїна , В'ячеслав Аверін , Ілля Слободчиков , Ірина Лебедєва , Марія Осорина , Едуард Пат

Вік від трьох до п'яти років - час активного освоєння дітьми навколишнього світу. Видання розповідає про те, як розвивається інтелект, мова дитини, як він освоює правила, завдяки яким стає успішним в суспільстві, яким є його емоційний світ і як удосконалювати його комунікативні навички. Читачі дізнаються про творчий розвиток дитини, про те, який вплив чинять образотворча діяльність, музика, конструювання на здатності дитини. Матеріал про психосексуальном розвитку дитини, про дитячо-батьківських відносинах, стилях виховання істотно розширить знання дорослих про даному віковому періоді. Окрема частина видання присвячена фізичному здоров'ю молодшого дошкільника. Книга призначена для батьків, психологів, педагогів, соціологів, педіатрів, фахівців центрів розвитку, сімейного консультування.

Купити книгу «Розвиток особистості дитини від трьох до п'яти» Валентина Ільїна , В'ячеслав Аверін , Ілля Слободчиков , Ірина Лебедєва , Марія Осорина , Едуард Пат в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Розвиток особистості дитини від трьох до п'яти" (Валентина Ільїна , В'ячеслав Аверін , Ілля Слободчиков , Ірина Лебедєва , Марія Осорина , Едуард Пат) з ISBN 978-5-91743-048-5 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Редактор
Лариса Головей
Обкладинка
тверда обкладинка
Кількість сторінок
528
Формат
70х100/16 (170х240 мм)
Автор
Валентина Ільїна , В'ячеслав Аверін , Ілля Слободчиков , Ірина Лебедєва , Марія Осорина , Едуард Пат

Рецензії на книгу «Розвиток особистості дитини від трьох до п'яти ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами