Развитие личности ребенка от года до трех - Вячеслав Аверин, Елена Смирнова, Илья Слободчиков, Эдуард Патраков, Галина Монина, Елена Лютова-Робе (978-5-91743-053-9)

Развитие личности ребенка от года до трех - Вячеслав Аверин, Елена Смирнова, Илья Слободчиков, Эдуард Патраков, Галина Монина, Елена Лютова-Робе (978-5-91743-053-9)

Немає у продажу
Немає у продажу 400
400 грн
  • ISBN: 978-5-91743-053-9
  • Код товару: 288472
Основні характеристики
Редактор: Лариса Головей
Обкладинка: тверда обкладинка
Кількість сторінок: 512
Формат: 70х100/16 (170х240 мм)

Про книгу «Розвиток особистості дитини від року до трьох» Валентина Ільїна , В'ячеслав Аверін , Галина Монина , Олена Лютова - Робертс , Олена Смирнова , Ілля

Книга, представлена ??вам - збірник найбільш актуальних питань і статей, які пов'язані з раннім вихованням дітей. У збірнику і матеріалах, опублікованих в ньому детально піддаються розгляду наступні теми: як малюк освоює і пізнає навколишній його простір і світ, як розвивається його пізнавальна активність, мова, творчі здібності. Як поступово розвивається мова дитини, тут ж представлені статті про темперамент дітей і характерах малюків, про фізичне виховання і розвитку дітей і про їхнє здоров'я, а також як вчити дітей з раннього дитинства культурним нормам і цінностям. Кожен розділ має корисні дані для батьків і каже про їхню роль у розвитку гармонійної особистості, тут же докладно розбираються типові для багатьох батьків помилки.

Купити книгу «Розвиток особистості дитини від року до трьох» Валентина Ільїна , В'ячеслав Аверін , Галина Монина , Олена Лютова - Робертс , Олена Смирнова , Ілля в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Розвиток особистості дитини від року до трьох" (Валентина Ільїна , В'ячеслав Аверін , Галина Монина , Олена Лютова - Робертс , Олена Смирнова , Ілля) з ISBN 978-5-91743-053-9 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Редактор
Лариса Головей
Обкладинка
тверда обкладинка
Кількість сторінок
512
Формат
70х100/16 (170х240 мм)
Вага
0.794
Автор
Валентина Ільїна , В'ячеслав Аверін , Галина Монина , Олена Лютова - Робертс , Олена Смирнова , Ілля

Рецензії на книгу «Розвиток особистості дитини від року до трьох ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами