Семья в кризисе. Опыт терапии одной семьи, преобразивший всю ее жизнь - Огастус Нейпир, Карл Витакер (978-5-89353-139-6)

Семья в кризисе. Опыт терапии одной семьи, преобразивший всю ее жизнь - Огастус Нейпир, Карл Витакер (978-5-89353-139-6)

Немає у продажу
Немає у продажу 415
415 грн
  • ISBN: 978-5-89353-139-6
  • Код товару: 286394
Основні характеристики
Перекладач: Б. Кукаркин
Мова: російська
Обкладинка: м`яка обкладинка
Папір: офсетний білий

Про книгу «Сім'я в кризі. Досвід терапії однієї сім'ї , перетворили всю її життя» Карл Вітакер , Огастус Нейпір

Якщо у когось виникають психологічні проблеми, то перш за все необхідно поглянути досвідченим професійним поглядом на його сім'ю - можливо, саме там можна знайти як джерела проблем, так і засоби їх подолання. Дана книга унікальна тим, що в ній на прикладі роботи з однією сім'єю викладаються основи сімейної терапії і одночасно аналізуються психологічні механізми внутрісімейного взаємодії. Книга написана Карлом Вітакер - одним із творців сімейної терапії - у співпраці з його учнем, Огастусом Нейпіра, філологом за першою освітою. Можливо, саме тому книга ось уже на протязі 25 років не тільки є професійним бестселером, але і являє собою гарне і розумне читання, захоплююче, як роман. Книга буде корисна не тільки фахівцям в області психотерапії і психологічного консультування, а й потенційним клієнтам сімейних терапевтів, а також всім, хто цікавиться психологічними проблемами сім'ї.

Купити книгу «Сім'я в кризі. Досвід терапії однієї сім'ї , перетворили всю її життя» Карл Вітакер , Огастус Нейпір в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Сім'я в кризі. Досвід терапії однієї сім'ї , перетворили всю її життя" (Карл Вітакер , Огастус Нейпір) з ISBN 978-5-89353-139-6 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Перекладач
Б. Кукаркин
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
344
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Ілюстрації
чорно-білі
Вага
0.431
Автор
Карл Вітакер , Огастус Нейпір

Рецензії на книгу «Сім'я в кризі . Досвід терапії однієї сім'ї , перетворили всю її життя ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами