Жизнь любит тех, кто любит ее, или Как научиться мыслить красиво - Дмитрий Фролов, Татьяна Зинкевич-Евстигнеева (978-5-9268-0859-6)

Жизнь любит тех, кто любит ее, или Как научиться мыслить красиво - Дмитрий Фролов, Татьяна Зинкевич-Евстигнеева (978-5-9268-0859-6)

Немає у продажу
Немає у продажу 68
68 грн
  • ISBN: 978-5-9268-0859-6
  • Код товару: 285651
Основні характеристики
Обкладинка: м`яка обкладинка
Кількість сторінок: 224
Формат: 70х100/32 (120х165 мм)
Вага: 0.170

Про книгу «Життя любить тих , хто любить її , або Як навчитися мислити красиво» Дмитро Фролов , Тетяна Зінкевич - Євстигнєєва

Особистий внутрішній світ кожної людини, його власний Всесвіт - це незвичайне, особливе місце, це величезна країна, де колосальна, значна роль відводиться порядку. Цей внутрішній особистісний порядок потрібен, немов вода рибам, а повітря людині. І необхідний він для того, щоб все мрії, всі думки, потаємні і явні були підпорядковані єдиному царю - нашому з вами "Я", причому служили йому надійно і віддано. Ми вважаємо, що пристрій світу неправильно. "Почуттям реальності" все більше і частіше називають песимістичне ставлення до теперішнього життя. А може бути песимістичним настроєм і негативним ставленням, самі того не відаючи, ми програмуємо на невезіння, неуспіхи, в кінці-кінців всілякі труднощі і нещастя. І ось він, наспів той час, коли назріла необхідність песимістам модифікувати, трансформувати свій настрій, і нарешті, згадати, що власна наше життя, це те, що створюється, твориться або руйнується власними думками, відчуттями і емоціями. А значить, ми можемо і, головне, зробимо її такою, яку хочемо!

Купити книгу «Життя любить тих , хто любить її , або Як навчитися мислити красиво» Дмитро Фролов , Тетяна Зінкевич - Євстигнєєва в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Життя любить тих , хто любить її , або Як навчитися мислити красиво" (Дмитро Фролов , Тетяна Зінкевич - Євстигнєєва) з ISBN 978-5-9268-0859-6 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Обкладинка
м`яка обкладинка
Кількість сторінок
224
Формат
70х100/32 (120х165 мм)
Вага
0.170
Автор
Дмитро Фролов , Тетяна Зінкевич - Євстигнєєва

Рецензії на книгу «Життя любить тих , хто любить її , або Як навчитися мислити красиво ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами