Экспериментальные методики патопсихологии и опыт применения их в клинике (комплект из 2-х книг) - Сусанна Рубинштейн (978-5-903182-70-1)

Экспериментальные методики патопсихологии и опыт применения их в клинике (комплект из 2-х книг) - Сусанна Рубинштейн (978-5-903182-70-1)

Немає у продажу
Немає у продажу 672
672 грн
  • ISBN: 978-5-903182-70-1
  • Код товару: 283848
Основні характеристики
Мова: російська
Обкладинка: м`яка обкладинка
Папір: офсетний білий
Кількість сторінок: 384
Формат: 140x210 мм

Про книгу «Експериментальні методики патопсихології і досвід застосування їх в клініці ( комплект з 2 - х книг» Сусанна Рубінштейн

Книга 1. Експериментальні методики патопсихології і досвід застосування їх в клініці. практичний посібник Книга являє собою методичне керівництво щодо застосування експериментальних методик дослідження психіки людини (сенсомоторної сфери, уваги, пам'яті, мислення, емоційно-вольової сфери). Приведено докладний та вичерпний опис 34 практичних методик, викладені принципи побудови експериментальних методик патопсихології і роль експериментального методу у вивченні психіки здорової і відхиляється особистості. Написана класиком вітчизняної психології, ця книга є єдиним на сьогоднішній день професійним керівництвом по використанню психологічних методик на практиці. Для психологів, психіатрів, дефектологів, невропатологів. Книга 2. Експериментальні методики патопсихології і досвід застосування їх в клініці. Стомлений матеріал В даному додатку представлений практичний матеріал до методик: класифікація предметів, виключення предметів, класифікація фігур, опосередковане запам'ятовування, встановлення послідовності подій, навчальний експеримент. Цінність і унікальність цього матеріалу полягає в тому, що це оригінальна версія, розроблена автором і пройшла багаторічну клінічну апробацію. Для психологів, психіатрів, дефектологів, невропатологів.

Купити книгу «Експериментальні методики патопсихології і досвід застосування їх в клініці ( комплект з 2 - х книг» Сусанна Рубінштейн в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Експериментальні методики патопсихології і досвід застосування їх в клініці ( комплект з 2 - х книг" (Сусанна Рубінштейн) з ISBN 978-5-903182-70-1 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Мова
російська
Обкладинка
м`яка обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
384
Формат
140x210 мм
Ілюстрації
чорно-білі
Вага
0.500
Автор
Сусанна Рубінштейн

Рецензії на книгу «Експериментальні методики патопсихології і досвід застосування їх в клініці ( комплект з 2 - х книг ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами