Парадокс и контрпарадокс. Новая модель терапии семьи, вовлеченной в шизофреническое взаимодействие - Джулиана Прата, Мара Сельвини Палаццоли, Луиджи Босколо, Джанфранко Чеккин (978-5-89353-308-8)

Парадокс и контрпарадокс. Новая модель терапии семьи, вовлеченной в шизофреническое взаимодействие - Джулиана Прата, Мара Сельвини Палаццоли, Луиджи Босколо, Джанфранко Чеккин (978-5-89353-308-8)

Немає у продажу
Немає у продажу 286
286 грн
  • ISBN: 978-5-89353-308-8
  • Код товару: 178167
Основні характеристики
Перекладач: Е. Жорняк
Редактор: О. Шапошникова
Мова: російська
Обкладинка: тверда обкладинка

Про книгу «Парадокс і контрпарадокс. Нова модель терапії сім'ї , залученої в шизофренічний взаємодія» Джанфранко Чеккін , Джуліана Прата , Луїджі Боськоло , Мара Сельвіні Палаццолі

" Парадокс і контрпарадокс " по праву можна віднести до золотого фонду психотерапевтичної літератури. Ця невелика за обсягом книга вводить читача в коло основних понять і принципів став популярним в даний час системного підходу до психотерапії сім'ї. Автори дають блискучу ілюстрацію цих принципів на прикладі власної роботи з сім'ями , один з членів яких страждає на психічне захворювання. Книга адресована практикуючим психотерапевтів , психіатрів , психологів , а також студентам психологічних і медичних вузів.

Купити книгу «Парадокс і контрпарадокс. Нова модель терапії сім'ї , залученої в шизофренічний взаємодія» Джанфранко Чеккін , Джуліана Прата , Луїджі Боськоло , Мара Сельвіні Палаццолі в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Парадокс і контрпарадокс. Нова модель терапії сім'ї , залученої в шизофренічний взаємодія" (Джанфранко Чеккін , Джуліана Прата , Луїджі Боськоло , Мара Сельвіні Палаццолі) з ISBN 978-5-89353-308-8 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Перекладач
Е. Жорняк
Редактор
О. Шапошникова
Мова
російська
Обкладинка
тверда обкладинка
Папір
офсетний білий
Кількість сторінок
208
Формат
130х200 мм
Ілюстрації
без ілюстрацій
Автор
Джанфранко Чеккін , Джуліана Прата , Луїджі Боськоло , Мара Сельвіні Палаццолі

Рецензії на книгу «Парадокс і контрпарадокс . Нова модель терапії сім'ї , залученої в шизофренічний взаємодія ».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами