Искусство системного мышления. Необходимые знания о системах и творческом подходе к решению проблем - Джозеф О’Коннор, Иан Макдермотт (978-5-9614-5632-5)

Искусство системного мышления. Необходимые знания о системах и творческом подходе к решению проблем - Джозеф О’Коннор, Иан Макдермотт (978-5-9614-5632-5)

Немає у продажу
Немає у продажу 296
296 грн
  • ISBN: 978-5-9614-5632-5
  • Код товару: 176743
Основні характеристики
Обкладинка: тверда обкладинка
Кількість сторінок: 256
Формат: 60х90/16 (145х215 мм)
Автор: Джозеф О'Коннор , Іан Макдермотт

Про книгу «Мистецтво системного мислення. Необхідні знання про системи і творчому підході до вирішення проблем» Джозеф О'Коннор , Іан Макдермотт

Про що книга Про принципи і методи цілісного розуміння складних систем, про властивості, поведінка яких визначається характером зв'язків між їх компонентами і уявленнями залучених в них людей. Авторам вдалося досягти незвичайного поєднання образності і глибини завдяки опису проблемних ситуацій за допомогою причинно-наслідкових циклів - ланцюжків підсилюють і балансують зворотних зв'язків. Такий підхід дає унікальну можливість одночасно використовувати свої здібності до образного сприйняття і логічного мислення, щоб знайти неординарні творчі рішення. Чому книга гідна прочитання Книга допомагає зрозуміти, чому побудований нами світ виявився настільки складним і що з цим робити. Вона дає унікальний інструментарій та закладає основу для проривних рішень в будь-яких областях. Вона вчить розпізнавати зв'язок між подіями і вдосконалювати здатність розуміти їх і впливати на них.

Купити книгу «Мистецтво системного мислення. Необхідні знання про системи і творчому підході до вирішення проблем» Джозеф О'Коннор , Іан Макдермотт в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити книгу "Мистецтво системного мислення. Необхідні знання про системи і творчому підході до вирішення проблем" (Джозеф О'Коннор , Іан Макдермотт) з ISBN 978-5-9614-5632-5 видавництва. Ми пропонуємо доставку всіх товарів каталогу по Україні: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін., а також кур'єрську доставку по Києву або самовивіз з нашого магазину в Києві. При замовленні вартістю від 750 грн. діє безкоштовна доставка (поштою по Україні або кур'єром по Києву). Більш докладно про ціну та умови доставки.

Основные характеристики
Обкладинка
тверда обкладинка
Кількість сторінок
256
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Автор
Джозеф О'Коннор , Іан Макдермотт

Рецензії на книгу «Мистецтво системного мислення . Необхідні знання про системи і творчому підході до вирішення проблем».

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Залишивши корисний відгук, Ви отримаєте купон на знижку для наступної покупки
Я прочитав Умови згоди і згоден з вимогами