Розмова із самим собою за чашкою кави. П’ять хвилин на день, з яких розпочинається щасливе життя - Крістен Гелмстеттер (978-966-982-972-6)

Розмова із самим собою за чашкою кави. П’ять хвилин на день, з яких розпочинається щасливе життя - Крістен Гелмстеттер (978-966-982-972-6)

Есть в наличии
Есть в наличии 195
195 грн
  • ISBN: 978-966-982-972-6
  • Код товара: 355271
Основные характеристики
Переводчик: Дар’я Москвітіна
Редактор: О. Уліщенко
Язык: украинский
Переплёт: твердый

О книге «Розмова із самим собою за чашкою кави. П’ять хвилин на день, з яких розпочинається щасливе життя» Крістен Гелмстеттер

”Короткі афірмації допоможуть вам підвищити самооцінку, віднайти щастя й наблизити життя вашої мрії — і все це за ранковою чашкою кави! Ви навчитеся любити себе та своє тіло, спокійно реагувати на критику й не залежати від обставин. Але для цього вам доведеться попрацювати, щоб перепрошити мозок, який щомиті будує нові нейронні зв’язки (і зараз також). Адже лише від вас залежить, що він буде підкріплювати: негатив чи позитив. Авторка ділиться власним досвідом та наводить покрокову інструкцію, як правильно проводити ранкові розмови із собою. Тож заварюйте каву й налаштовуйтеся на позитивну хвилю, щоб прожити своє життя не так, як треба, а так, як хочеться!”

Купить книгу «Розмова із самим собою за чашкою кави. П’ять хвилин на день, з яких розпочинається щасливе життя» Крістен Гелмстеттер в Украине

В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "Розмова із самим собою за чашкою кави. П’ять хвилин на день, з яких розпочинається щасливе життя" (Крістен Гелмстеттер) с ISBN 978-966-982-972-6 издательства. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.

Основные характеристики
Переводчик
Дар’я Москвітіна
Редактор
О. Уліщенко
Язык
украинский
Переплёт
твердый
Оформление обложки
Аліна Бєлякова
Бумага
офсетная с оттенком
Количество страниц
208
Формат
150х205 мм
Иллюстрации
без иллюстраций
Автор
Крістен Гелмстеттер

Рецензии на книгу «Розмова із самим собою за чашкою кави. П’ять хвилин на день, з яких розпочинається щасливе життя».

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Оставив полезный отзыв, Вы получите купон на скидку для следующей покупки
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями