Право на помилку. 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки - Джессіка Бекол (978-966-97639-8-3)
- ISBN: 978-966-97639-8-3
- Код товара: 333358
О книге «Право на помилку. 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки» Джессіка Бекол
Ми оточені неймовірними історіями успіху. Друзі та подружки розповідають про «Вона так багато працювала — і у неї вийшло» або «Йому пощастило — і він став мільйонером». Чи справді люди, які досягли вершин і так багато говорять про «цінності навчання на помилках», могли коли-небудь помилятися? Що ж стоїть за цими історіями? Джессіка Бекол провела 25 інтерв’ю для книжки «Право на помилку». Видатні й успішні жінки зізнаються, що саме їхні власні помилки та правильні висновки дозволили їм стати тими, ким вони є зараз. Розповіді про складні рішення, серйозні життєві ситуації, кумедні епізоди, а також безліч практичних порад — усе це допоможе молодим кар’єристкам не боятися робити помилки і йти вперед, а досвідченим — проаналізувати власний шлях і по-новому подивитися на всі свої перемоги та поразки.
Купить книгу «Право на помилку. 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки» Джессіка Бекол в Украине
В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "Право на помилку. 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки" (Джессіка Бекол) с ISBN 978-966-97639-8-3 издательства Книголав. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.
