Етнологія для народу. Свята, традиції, звичаї, обряди, прикмети, вірування українців - Ірина Ігнатенко (978-617-12-0522-2)

Етнологія для народу. Свята, традиції, звичаї, обряди, прикмети, вірування українців - Ірина Ігнатенко (978-617-12-0522-2)

Нет в продаже
Нет в продаже 93
93 грн
  • ISBN: 978-617-12-0522-2
  • Код товара: 323385
Основные характеристики
Язык: украинский
Переплёт: твердый
Бумага: офсетная белая
Количество страниц: 320
Формат: 60х90/16 (145х215 мм)

О книге «Етнологія для народу. Свята, традиції, звичаї, обряди, прикмети, вірування українців» Ірина Ігнатенко

Звичаї та традиції наших предків на сьогодні почали знову цікавити українців. Це видання легко та цікаво розповідає й намагається описати різноманітні обряди в усіх найменших детялях, а також пояснює причини їх виникнення. Тут ви дізнаєтеся майже про всі прикмети та вірування, які пов”язані з найважливішими святами та побутовим життям людей. Навіщо в давнину клали під ліжко свої гребінець і хустку? Навіщо бити горщики на весіллі? З якої деревини не можна будувати хату і чому? На всі ці та багато інших питань відповідає авторка книги Ірина Ігнатенко - доцент кафедри етнології і краєзнавства відомого в Києві університету. Також вона є автором більше шістдесяти наукових робіт.

Купить книгу «Етнологія для народу. Свята, традиції, звичаї, обряди, прикмети, вірування українців» Ірина Ігнатенко в Украине

В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "Етнологія для народу. Свята, традиції, звичаї, обряди, прикмети, вірування українців" (Ірина Ігнатенко) с ISBN 978-617-12-0522-2 издательства. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.

Основные характеристики
Язык
украинский
Переплёт
твердый
Бумага
офсетная белая
Количество страниц
320
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Иллюстрации
черно-белые
Автор
Ірина Ігнатенко

Рецензии на книгу «Етнологія для народу. Свята, традиції, звичаї, обряди, прикмети, вірування українців».

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Оставив полезный отзыв, Вы получите купон на скидку для следующей покупки
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями