Наши преимущества

Принимаем все види платежей

Приват24, Visa, MasterCart, Liqpay, наличными при получении. При заказе на сумму от 500 гривен — доставка бесплатно!

  •  
  •  
  •  
  •  

Быстрая и удобная доставка

  •  
  •  

Бизнес книги, книги по маркетингу, менеджменту, финансам и саморазвитию

Выберите подкатегорию

Вид: список / сетка
Показать:
Сортировка:
Людський фактор. Секрети тривалого успіху видатних компаній

Автор: Річ Карлґаард
Переводчик: Олена Любенко
Редактор: Дарина Важинська
Серия: Полиця нон-фікшн
Издательство: #книголав:

Як збудувати сильну й успішну компанію, що впевнено впроваджує інновації та зберігає стабільність навіть у кризові часи? Річ Карлґаард, видавець американського ділового журналу Forbes, видатний підприємець та аналітик, переконаний: ключ до успіху варто шукати в нематеріальній складовій бізнесу – так званому «людському факторі». Автор розповідає про те, як сформувати сильну команду, створити ідеальні умови для її розвитку та, зрештою, привести свою компанію до високих успіхів і перемог на тривали..
234 грн.
Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави…

Автор: Говард Шульц за участю Джоан Ґордон
Переводчик: Оксана Кацанівська
Редактор: Вікторія Кравчук
Серия: Світоглядна література
Издательство: Наш Формат:

Усе і справді почалося з чашки кави. Еспресо, випитого в затишній італійській кав’ярні у 1983-му. Тоді майбутній генеральний директор Starbucks Говард Шульц зрозумів, яка атмосфера буде в його закладах. Відтоді як він прийшов у Starbucks, компанія відкрила майже 25 тисяч кав’ярень у 70 країнах світу, пережила економічну кризу й зневіру фінансових аналітиків. Шульцу вдалося побудувати міцний бізнес, в основі якого — дух Starbucks, етичні принципи та безмежна турбота про людей: про кожного клієнта..
176 грн.
Футболки і костюми. Поради для креативного бізнесу

Автор: Девід Перріш
Издательство: ArtHuss:

Основна думка книги Девіда Перріша в тому, що творчий бізнес - це мистецтво перетворення творчості в інтелектуальну власність, що забезпечує дохід для власників цього IP; в тому, що традиційні бізнеси повинні цікавитися бізнес-лайфстайлом і укладом креативних, а останні не повинні відхрещуватися від застосування кращих практик більш консервативних колег по ринку. А для маленьких і рухливих - розжовує всі аспекти дорослих і серйозних: від місії, бачення та бізнес-стратегії до P L...
150 грн.
Сучасне мистецтво України. Портрети художників

Автор: Галина Скляренко
Издательство: ArtHuss:

Це друге доповнене видання книги Галини Скляренко, яке вперше представлене українською мовою. Жанр творчої біографії художника, як відомо, є одним з найтрадиційніших у мистецтвознавстві. Однак він не втрачає своєї актуальності, навпаки, все більше приваблює любителів мистецтва, даючи можливість розповісти і про окремі твори, і про творчий шлях художника, у якому, так чи інакше віддзеркалюється життя країни і культури. Українські художники, яким присвячена ця книга, належать до покоління «переб..
405 грн.
Результативний конфлікт. Незгода - це сила, що працює на вас

Автор: Пітер Коулман, Роберт Фергюсон
Переводчик: Інна Софієнко
Издательство: Наш Формат:

Вміння керувати конфліктом, отримувати з нього користь, не посварившись з опонентом – одні з найважливіших навичок, які повинен мати кожен, хто прагне досягнути високих цілей у роботі, а також у повсякденному спілкуванні. Ця книга стала своєрідною інструкцією з ведення конфлікту та поведінки під час конфліктної ситуації. Коли конфлікт та влада зустрічаються разом, результат може бути руйнівним. Владу часто пов’язують з енергією, яку фізики визначають як здатність виконувати роботу і досягати р..
181 грн.
Від нуля до одиниці! Нотатки про стартапи, або Як створити майбутнє

Автор: Пітер Тіль
Переводчик: Роман Обухів
Издательство: Наш Формат:

Книжка являє собою передусім курс лекцій Пітера Тіля Computer Science 183: Startup, який він прочитав у 2012 році студентам Стенфордського університету. Обговорення ідей і досвіду викладача як успішного підприємця та інвестора вийшло за межі університетського кампусу – на сторінки видання The New York Times. Блейк Мастерс, один із найнаполегливіших слухачів курсу, упорядкував нотатки з лекцій та розмістив їх онлайн, – текст став сенсацією в Інтернеті. Зовсім згодом Пітер Тіль вирішив видати напр..
129 грн.
Безжальна правда про нещадний бізнес

Автор: Бен Горовіц
Издательство: Наш Формат:

Бізнес-гуру, інвестор Кремнієвої долини, американський підприємець Бен Горовіц написав відверту книгу про бізнес, не подібну на сотні видань штибу «Як створити власну справу і досягнути успіху». Автор не пропонує готових рецептів успіху та аргументовано пояснює, чому таких рецептів не існує. Горовіц розповідає, що в бізнесі, як і в житті, передусім потрібно розмежовувати своє сприйняття і факти, особисте та професійне, і тоді навіть рішення звільнити кращого товариша ні для кого не стане катастр..
181 грн.
Заразливий. Психологія вірусного маркетингу

Автор: Йона Бергер
Переводчик: Олена Замойська
Издательство: Наш Формат:

Автор поставив собі просте, як на перший погляд, питання: чому одні імена, ідеї, товари та люди стають популярними аж до нав’язливості, тимчасом як інші опиняються «за бортом». Чи справді таким дієвим є маркетинг поголосу, як його малюють, чи таки існують певні закономірності створення популярності або навіть заразливості ідеї, думки, товару? І в результаті досліджень найрізноманітніших рекламних кампаній науковці були здивовані: гучна антинаркотична кампанія лише збільшила споживання наркотиків..
129 грн.
Атлант розправив плечі (комплект із 3-х книг у футлярі)

Автор: Айн Ренд
Переводчик: Вікторія Стах, Артур Переверзєв, Софія Андрухович
Издательство: Наш Формат:

Ренд в численних інтерв’ю американській пресі стверджувала: людина повинна жити не заради інших, а передусім ради себе. Авторку звинувачували в егоїзмі та прямолінійності щодо подачі суперечливих ідей її філософії об’єктивізму. Ренд переконувала, що кожен «мусить цілі й цінності відстоювати, боротися за них, позаяк це сутність життєвого процесу». Бурхливі обговорення фундаментальної трилогії, великої «політичної притчі» тривають від 1957 року, з дня першого видання, на ній виросли три покоління ..
579 грн.
Пробуй, не зупиняйся. Коли ви востаннє робили щось уперше?

Автор: Сет Ґодін
Переводчик: Зорина Корабліна
Издательство: Наш Формат:

Ця книга – маніфест про те, як, зрештою, припинити виконувати вказівки «згори», узяти ініціативу у свої руки і почати робити те, чого хочете саме ви. Це заклик побороти свій первісний страх перед незвіданим і заявити про себе, запустити новий проект, узятися за справді важливу і цікаву справу. Часто люди мають усе необхідне для досягнення успіху, проте не наважуються зробити перший крок. Автор переконує: не можна чекати, поки доля сама обере вас і вкаже правильний шлях, слід діяти! Варто лише п..
105 грн.
Змінюється все. Капіталізм проти клімату

Автор: Наомі Кляйн
Переводчик: Дмитро Кожедуб
Издательство: Наш Формат:

Книга канадської журналістки Наомі Кляйн стала не лише абсолютним бестселером, а й увійшла до сотні найважливіших книжок 2014-го року за версією New York Times. «Змінюється все» – переможець премії Hilary Weston Writers’ Trust у жанрі нон-фікшн. На сьогодні існує документальний фільм з однойменною назвою, знятий за книгою. Ця книга не про те, що знають усі. У ній Наомі Кляйн - авторка трьох світових бестселерів - майстерно аналізує те, як великі корпорації та ідеологія вільного ринку блокують і..
211 грн.
Усі ми трохи дивакуваті. Міф про масовість та кінець конформізму

Автор: Сет Ґодін
Издательство: Наш Формат:

Останні декілька століть нам вказували, що купувати, що дивитися і як думати. Нас вчили не вирізнятися. Сьогодні ж світ стрімко змінюється і ми є свідками боротьби між масовістю та неформатом. Інакшість сьогодні – нова норма. Саме тому сучасні компанії, які хочуть вижити, мають орієнтуватися на «інакших» і вести їх за собою, надихаючи створювати щось нове, а не те, що нав’язує система. Як не загубитися і вижити в епоху індивідуальності, як не пропустити унікальні бізнес-можливості – саме про це ..
105 грн.
Робота рулить! Уроки Google. Правила гри у команді мрії

Автор: Ласло Бок
Издательство: Наш Формат:

Чому так багато людей хоче працювати в Google? Навряд чи їх спокушають тільки безкоштовні обіди. Google став роботодавцем мрії тому, що цінує своїх працівників, вдосконалює умови праці і створює плідне середовище для розквіту ідей. Для ґуґлерів робота не існує окремо від життя. Великі й малі компанії, високотехнологічні і цілком традиційні, можуть з користю для себе переймати цей приклад. Ласло Бок, директор Google по роботі з персоналом, на своєму досвіді показує, як набрати команду найкращих г..
193 грн.
Пришестя роботів. Техніка і загроза майбутнього безробіття

Автор: Мартін Форд
Издательство: Наш Формат:

У книжці футуролога з Массачусетського технологічного інституту Мартіна Форда йдеться про штучний інтелект і робототехніку, чиї можливості вже перевершують всяку уяву, руйнують стереотипи і конкурують з людським мозком. Автор скрупульозно досліджує технологічні інновації і моделює недалеке майбутнє, коли машини замінять людей і заживуть своїм життям. Мартін Форд — засновник софтверної компанії у Кремнієвій долині, за його плечима чверть століття досвіду у комп’ютерній галузі, автор книжок «Світ..
193 грн.
Економіка. Інструкція з використання

Автор: Ха-Юн Чанґ
Издательство: Наш Формат:

Економіка може бути простою наукою, доступною для всіх, —доводить автор. Хай вас не лякають цифри, заплутані формули інезрозуміла термінологія — усе це не головне. Економіка — цепередусім про людей, а не про виробництво чи дефіцитдержавного бюджету. І розумітися на ній може кожний. Чисправді одні бідні, бо ледачі, а інші заможні, бо наполегливопрацюють? У чому причина світової кризи 2008 року? Чи можекраїна досягти економічного успіху, перестрибнувши етапіндустріалізації? Чанґ відповідає на ці п..
193 грн.
Загадка капіталу. Чому капіталізм перемагає на Заході і ніде більше

Автор: Ернандо де Сото
Издательство: Наш Формат:

Капіталізм у розвиткових країнах і пострадянських країнах зазнав краху. Він несправедливий, недоступний для широких мас і перетворився на привілей своєкорисного клану підприємців і чиновників, — стверджує знаменитий перуанський економіст і громадський діяч Ернандо де Сото. Якщо люди в перехідних країнах — не убогі жебраки, не сліпі в’язні архаїчних культур, що ж заважає їм отримати від капіталізму те саме багатство, що й на Заході? Чому капіталізм процвітає лише на Заході, ніби відділений скляно..
140 грн.
Седьмое чувство. Как прогнозировать и управлять изменениями в цифровую эпоху

Автор: Джошуа Купер Рамо
Переводчик: Э. Ибрагимов, А. Рудницкая
Редактор: А. Фалдин
Серия: Top Business Awards
Издательство: Форс Україна:

Впервые теория, рассматривающая труднопрогнозируемые редкие события и их влияние на окружающую действительность, была описана Нассимом Талебом в книге ”Чёрный лебедь. Под знаком непредсказуемости” еще в 2007 году. Спустя 10 лет эта тема по-прежнему актуальна. Мир охвачен террористической угрозой, волны беженцев наводняют Европу, нестабильная экономическая ситуация и неожиданные результаты выборов вызывают панику населения. В то же время корпорации продолжают зарабатывать все новые миллиардные со..
311 грн.
Открытое мышление. Как выйти за пределы своей точки зрения

Переводчик: Александр Коробейников
Редактор: Юлия Слуцкина, Елизавета Ульянова
Серия: МИФ. Бизнес
Издательство: Манн, Иванов и Фербер:

Это книга о том, как создать в компании культуру, способствующую инновациям, ответственности, сотрудничеству, вовлеченности сотрудников. О лидерах, которые не пытаются сами найти ответы на все вопросы и все решать, но хорошо знают своих людей и их возможности и формируют обстановку, которая позволяет команде находить собственные ответы и решать сложные задачи. Вспомните о людях, которых вы цените, любите и уважаете. И подумайте, почему вы их любите, открыты для них, готовы ради них трудиться и ..
313 грн.
Капітал в XXI столітті

Автор: Тома Пікетті
Издательство: Наш Формат:

Кому буде належати світ наприкінці XXI століття? Якими є механізми накопичення і перерозподілу багатства у світі? Чи мав рацію Карл Маркс, обіцяючи «неминучу загибель» капіталізму? На ці та інші запитання автор шукає відповіді у книзі. Пікетті жодним чином не претендує на беззаперечність своїх ідей. На прикладі Європи і США він розглядає концепції розвитку капіталу від ХVІІІ століття й до сьогодні. Усі свої ідеї підкріплює розрахунками, елементарними та усім зрозумілими формулами, навіть приклад..
374 грн.
Эпоха криптовалют. Как биткоин и блокчейн меняют мировой экономический порядок

Автор: Майкл Кейси, Пол Винья
Переводчик: Эльвира Кондукова
Редактор: Наталья Шульпина, Алекс Форк, Ирина Иванченко
Серия: МИФ. Бизнес
Издательство: Манн, Иванов и Фербер:

Самое подробное и доступное исследование криптовалют. Обозреватели Wall Street Journal Пол Винья и Майкл Кейси рассказывают о страхах и слухах, окружающих биткойн как средство расчета, и призывают читателей приготовиться к новой экономической реальности, которая обязательно наступит. В своей книге они рассказывают историю биткойна и проводят анализ роли криптовалют в современном мире: как они возникли и откуда пришли, какие функции выполняют, и что вам нужно знать, чтобы быть готовыми к новому..
481 грн.

Бизнес-книги для всех

Как создать успешное предприятие? Сколько шагов следует сделать, чтобы достичь успеха? Один, два, десять? А сколько следует оплатить рекламы, чтобы рассказать о своём деле окружающим? Всё это и множество другой полезной информации Вы сможете найти на страницах бизнес-книг. Предпринимательская сфера наполнена конкурентами, уже никого не удивишь ни прекрасными руководительскими навыками, ни наличием больших средств для «раскрутки». Именно поэтому литература, предоставленная нашим сайтом, так полезна для начинающих, а также предпринимателей старшего поколения. Дабы не быть съеденными «акулами» и не утонуть в огромных океанах рынка, книги про бизнес позволят вам довести умения и навыки почти до идеала, ведь нет предела совершенству. Создать организацию может каждый, но сумеет ли каждый удержать её на плаву? С помощью лучших книг про бизнес возможно абсолютно все!

Вам стоит это прочесть

Определённые знания в области бизнеса могут помочь во многих вопросах. Это и расширение, и тонкости ведения дела, и непосредственно маркетинг. Фундаментальные основы менеджмента Вы сможете найти на страницах нашей литературы. Они помогут не только развить ум, но и научат ставить правильную хватку, которая в дальнейшем может стать важнейшим фактором добычи первых миллионов. Если сейчас это кажется чем-то заоблачным, то спустя год и более результат будет налицо. Так что и те, кто не знают с чего начать, и те, кто уже давно находятся в этой сфере, найдут подходящие бизнес-книги именно для себя. Накапливайте собственный опыт, анализируя чужие ошибки и не допуская подобных оплошностей. 

Комфортность и уверенность в себе, своих действиях и решениях – всё это может троекратно облегчить путь к успеху, а его длина и продолжительность будут зависеть лишь от Вас.Ведь все мы сталкиваемся со сложностями в любом бизнесе, а такие бизнес-книги, как, например, «Стартап» Ильи Лаурса или «Секреты развития» от Кадирбая Рятова, помогут в решении многих проблем как психологических, так и финансовых. Стоит просто найти свое призвание и медленно, аккуратно делать шаги по карьерной лестнице, а верные спутники — авторы и бизнесмены помогут вам в этом.   

Достойная литература для достойного босса

Ресторанный ли, гостиничный, малый бизнес – эффективными и практичными орудиями должен владеть каждый руководитель. Стремление к саморазвитию поможет в достижении новых высот, поэтому стоит поместить лень в дальний ящик, запечатать её на семь замков и прочитать качественную литературу. Для этого и существуем мы, интернет-магазин книг, где любое Ваше желание будет исполнимо с помощью печатных изданий и хрустящих страниц, пропитанных чернилами. Приятной наградой станут высокий уровень профессионализма, стабильный и большой доход, уважение окружающих, а также достижение поставленных целей!

Аконит