Маленька книга стоїцизму. Перевірена часом мудрість, що дарує стійкість, упевненість і спокій - Йонас Зальцґебер (978-617-5482-36-0)

Маленька книга стоїцизму. Перевірена часом мудрість, що дарує стійкість, упевненість і спокій - Йонас Зальцґебер (978-617-5482-36-0)

Есть в наличии
Есть в наличии 311
311 грн
  • ISBN: 978-617-5482-36-0
  • Код товара: 358023
Основные характеристики
Переводчик: Олена Кшемінська
Редактор: Наталія Бабійчук
Язык: украинский
Переплёт: твердый
Оформление обложки: О. Бідненко

О книге «Маленька книга стоїцизму. Перевірена часом мудрість, що дарує стійкість, упевненість і спокій» Йонас Зальцґебер

Де знайти радість? Набратися сил? Як протистояти страхам? Як змиритися зі смертю близької людини? А що робити з тими гнітючими думками, які постійно повторюються? Традиційні вчення не дають відповідей на такі питання. Їх можна знайти в стародавніх філософських школах, які вчили людей жити. Незважаючи на те що цих шкіл більше не існує, ми з вами потребуємо філософії, яка вестиме нас життям. Цей переконливий і дуже дієвий посібник підкаже, як ефективніше долати найрізноманітніші обставини, у які нас кидає життя. «Маленька книга стоїцизму» поєднує перевірену часом мудрість та надихаючі поради й покаже шлях кожному, хто шукає спокійного життя в нашому хаотичному світі. Античний стоїцизм набув стрімкої популярності в сучасному світі, і не дарма. Його філософія допомагає чітко зрозуміти, що в житті залежить від нас, а відтак ми можемо на це впливати, а що — не залежить, тож не варте наших переживань. Коучі пропонують тренінги та курси, покликані допомогти збагнути й опанувати мистецтво жити за правилами стоїків. Проте ви можете зробити це самотужки, прочитавши «Маленьку книгу стоїцизму». Автор книги Йонас Зальцґебер у першій частині пропонує короткий, однак докладний огляд основних віх становлення філософії стоїцизму, висвітлює структуру стоїчного трикутника щастя, а також зрозуміло пояснює, як працюють основні його принципи. У другій частині книги автор пропонує 55 практичних вправ, які допоможуть перетворити книжкову мудрість на дію. Зокрема ви попрацюєте над своїм умінням приймати те, що з вами стається, діяти із застереженням, усвідомлювати мінливість дійсності, керувати своїми емоціями, задовольнятися тим, що маєте, тощо. «Маленька книга стоїцизму» навчить: використовувати дієві методики, щоб зійти з емоційних гойдалок і зменшити негатив; жити згідно з перевіреними часом цінностями й розвивати свої позитивні риси; ефективно долати виклики й реалізувати свій потенціал; бути щасливим, навіть (й особливо!) попри труднощі, втрати й горе.

Купить книгу «Маленька книга стоїцизму. Перевірена часом мудрість, що дарує стійкість, упевненість і спокій» Йонас Зальцґебер в Украине

В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "Маленька книга стоїцизму. Перевірена часом мудрість, що дарує стійкість, упевненість і спокій" (Йонас Зальцґебер) с ISBN 978-617-5482-36-0 издательства. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.

Основные характеристики
Переводчик
Олена Кшемінська
Редактор
Наталія Бабійчук
Язык
украинский
Переплёт
твердый
Оформление обложки
О. Бідненко
Бумага
офсетная белая
Количество страниц
304
Формат
135х205 мм
Иллюстрации
без иллюстраций
Автор
Йонас Зальцґебер

Рецензии на книгу «Маленька книга стоїцизму. Перевірена часом мудрість, що дарує стійкість, упевненість і спокій».

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Оставив полезный отзыв, Вы получите купон на скидку для следующей покупки
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями