Він. Вона. Вони. Разом. Шлях від розуміння себе до побудови гармонійних стосунків - Оксана Королович (978-617-784-063-2)

Він. Вона. Вони. Разом. Шлях від розуміння себе до побудови гармонійних стосунків - Оксана Королович (978-617-784-063-2)

Есть в наличии
Есть в наличии 580
580 грн
  • ISBN: 978-617-784-063-2
  • Код товара: 357627
Основные характеристики
Язык: украинский
Переплёт: твердый
Бумага: офсетная белая
Количество страниц: 624
Формат: 150х220 мм

О книге «Він. Вона. Вони. Разом. Шлях від розуміння себе до побудови гармонійних стосунків» Оксана Королович

Оксана Королович, психологиня з 25-річним досвідом, представляє «Він. Вона. Вони. Разом. Шлях від розуміння себе до побудови гармонійних стосунків», доволі нестандартне видання, яке об’єднує чотири книги в одну. Такий системний підхід не лише дозволяє дати читачеві відповіді на безліч запитань, які цікавлять, а й учить його бачити й усвідомлювати закономірності та принципи побудови стосунків. Кожна з чотирьох книг — це ще один крок на шляху до розуміння себе, своїх справжніх бажань і почуттів та до розуміння інших людей, їхніх мотивів і вчинків. Пройшовши цей шлях, ви навчитеся чути і розуміти не тільки себе, а й партнера, свідомо будуючи стосунки, змінюючи себе та своє життя в кращий бік. Оксана Королович — психологиня PhD, психотерапевтка у системному підході, є навчальною тренеркою й супервізоркою. Має 25 років досвіду у галузях системно-сімейної психології, травматерапії й тілесно-орієнтованої терапії, трансперсональної психології, а також психології стосунків, крім того, жіночої й чоловічої психології. Заснувала заклад «Територія розвитку та освіти від Оксани Королович», є співзасновницею й президенткою Громадської організації «Міжнародна спільнота жінок ”Лагерта”». Окрім того, вдова офіцера ЗСУ й мати трьох діточок, є членкинею Національної психологічної асоціації. «Він. Вона. Вони. Разом. Шлях від розуміння себе до побудови гармонійних стосунків» Оксани Королович, надзвичайно досвідченої психологині, системно досліджує поняття «родини» і все, що лежить в її корінні — від першого знайомства і побудови стосунків до народження дітей й спільного виховання. Авторка глибоко досліджує всі аспекти цього питання, проводить аналіз зросту чоловіка аж з самого дитинства, визначаючи його шлях, а тому і формує його гіпотетичну особистість, що допоможе жінкам краще їх розуміти і знайти правильний ключик. Те ж стосується і жінок — авторка сама як жінка, не лише досліджує їх шлях з народження, а й ділиться своїм жіночим досвідом; це теж допоможе чоловікам краще ладнатися з жінками. Крім того, О. Королович аналізує, який розвиток може бути у родини, визначаючи підхід до кожної пари з урахуванням темпераменту і внутрішнього «Я», що в свою чергу допоможе створити міцну родину із справжнім сімейним затишком, у якій кожен буде щасливий. Рекомендується усім, хто планує бути в стосунках і хоче побудувати сильну родину, яка зможе долати усі негаразди й мати теплі стосунки аж до самої смерті.

Купить книгу «Він. Вона. Вони. Разом. Шлях від розуміння себе до побудови гармонійних стосунків» Оксана Королович в Украине

В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "Він. Вона. Вони. Разом. Шлях від розуміння себе до побудови гармонійних стосунків" (Оксана Королович) с ISBN 978-617-784-063-2 издательства. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.

Основные характеристики
Язык
украинский
Переплёт
твердый
Бумага
офсетная белая
Количество страниц
624
Формат
150х220 мм
Иллюстрации
без иллюстраций
Автор
Оксана Королович

Рецензии на книгу «Він. Вона. Вони. Разом. Шлях від розуміння себе до побудови гармонійних стосунків».

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Оставив полезный отзыв, Вы получите купон на скидку для следующей покупки
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями