Хлопчик, якого ростили як собаку та інші випадки дитячих психологічних травм та лікування з практики психіатра - Брюс Перрі, Майя Салавіц (978-617-7840-53-3)

Хлопчик, якого ростили як собаку та інші випадки дитячих психологічних травм та лікування з практики психіатра - Брюс Перрі, Майя Салавіц (978-617-7840-53-3)

Есть в наличии
Есть в наличии 460
460 грн
  • ISBN: 978-617-7840-53-3
  • Код товара: 356980
Основные характеристики
Язык: украинский
Переплёт: твердый
Бумага: офсетная с оттенком
Количество страниц: 536
Формат: 155х215 мм

О книге «Хлопчик, якого ростили як собаку та інші випадки дитячих психологічних травм та лікування з практики психіатра» Брюс Перрі, Майя Салавіц

Нове видання світового бестселера про дитячу травму, перекладено 27 мовами. Відомий психіатр Брюс Перрі розповідає десять історій своїх маленьких пацієнтів, які пережили страшні потрясіння: стали жертвами фізичного чи сексуального насильства, свідками вбивств, вихованцями сект чи пережили геноцид. Випадки з його практики та багаторічні наукові дослідження доводять, що психологічні травми мають колосальний вплив на розвиток дитини та її психіку, і діти нічого не забувають, як вважали фахівці раніше. Але своєчасна та професійна допомога може повернути таких дітей до нормального життя та дозволити їм вирости психологічно здоровими. У своїй книзі доктор Перрі розкриває дивовижні здібності мозку та психіки до відновлення та дарує надію на зцілення.

Купить книгу «Хлопчик, якого ростили як собаку та інші випадки дитячих психологічних травм та лікування з практики психіатра» Брюс Перрі, Майя Салавіц в Украине

В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "Хлопчик, якого ростили як собаку та інші випадки дитячих психологічних травм та лікування з практики психіатра" (Брюс Перрі, Майя Салавіц) с ISBN 978-617-7840-53-3 издательства. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.

Основные характеристики
Язык
украинский
Переплёт
твердый
Бумага
офсетная с оттенком
Количество страниц
536
Формат
155х215 мм
Иллюстрации
без иллюстраций
Автор
Брюс Перрі, Майя Салавіц

Рецензии на книгу «Хлопчик, якого ростили як собаку та інші випадки дитячих психологічних травм та лікування з практики психіатра».

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Оставив полезный отзыв, Вы получите купон на скидку для следующей покупки
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями