Розумію тебе! Як виховати дітей без крайнощів - Антоніна Оксанич, Наталя Біда, Олександра Сидорченко (978-617-7933-24-2)

Розумію тебе! Як виховати дітей без крайнощів - Антоніна Оксанич, Наталя Біда, Олександра Сидорченко (978-617-7933-24-2)

Есть в наличии
Есть в наличии 234
234 грн
  • ISBN: 978-617-7933-24-2
  • Код товара: 356492
Основные характеристики
Художник: Юлія Тверітіна
Редактор: Ольга Дубчак
Язык: украинский
Переплёт: мягкий
Оформление обложки: Оксана Гаджій

О книге «Розумію тебе! Як виховати дітей без крайнощів» Антоніна Оксанич, Наталя Біда, Олександра Сидорченко

У цій книжці в стислій та доступній формі подано сучасні знання з психології дитини. Авторки Антоніна Оксанич, Наталя Біда і Олександра Сидорченко зібрали найважливіше для того, щоб батьківство було радістю, а в країні розвивалася взаємоповага. Завдяки зворушливим, подекуди жартівливим та однозначно влучним ілюстраціям Юлії Тверітіної кожен персонаж немовби оживає: так легко впізнати себе і в дитині, і в дорослому — мамі чи татові. Хай би які вони були — радісні, втомлені, сердиті — батьки люблять своїх дітей так, як можуть, а ця книжка допоможе всім охочим відкалібрувати свої почуття, навчитися висловлювати їх без шкоди для рідних і досягти близькості у стосунках між батьками та дітьми. «Розумію тебе! Як виховувати дітей без крайнощів» — це розширена і доповнена версія книжки, що увійшла до ТОП-30 найкращих родинних видань 2019 року за версією «БараБуки» (простір української дитячої книги) і отримала відзнаку «Вибір читачів».

Купить книгу «Розумію тебе! Як виховати дітей без крайнощів» Антоніна Оксанич, Наталя Біда, Олександра Сидорченко в Украине

В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "Розумію тебе! Як виховати дітей без крайнощів" (Антоніна Оксанич, Наталя Біда, Олександра Сидорченко) с ISBN 978-617-7933-24-2 издательства. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.

Основные характеристики
Художник
Редактор
Ольга Дубчак
Язык
украинский
Переплёт
мягкий
Оформление обложки
Оксана Гаджій
Бумага
офсетная с оттенком
Количество страниц
224
Формат
95х165 мм
Иллюстрации
цветные
Вес
0.210
Автор
Антоніна Оксанич, Наталя Біда, Олександра Сидорченко

Рецензии на книгу «Розумію тебе! Як виховати дітей без крайнощів».

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Оставив полезный отзыв, Вы получите купон на скидку для следующей покупки
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями