Banksy: Ви становите загрозу прийнятного рівня (Якби було не так, ви б уже про це знали) - Ґері Шов, Патрік Поттер (978-617-8025-47-2)

Banksy: Ви становите загрозу прийнятного рівня (Якби було не так, ви б уже про це знали) - Ґері Шов, Патрік Поттер (978-617-8025-47-2)

Есть в наличии
Есть в наличии 1019
1 019 грн
  • ISBN: 978-617-8025-47-2
  • Код товара: 356054
Основные характеристики
Название оригинала: Banksy: You are an acceptable level of threat (If you were
Переводчик: Леся Коцюк
Редактор: Оксана Плаксій
Язык: украинский
Переплёт: твердый

О книге «Banksy: Ви становите загрозу прийнятного рівня (Якби було не так, ви б уже про це знали)» Ґері Шов, Патрік Поттер

Коли компанія Carpet Bombing Culture запропонувала мені написати цю книжку, я спробував заховатися. Вони знайшли мене зі зграєю мисливських фреток у бедуїнському селі в серці марокканських гір, де я переховувався, заробляючи собі на черствий окраєць тим, що розважав місцевих чоловіків танцями при світлі вогнища. Мене чимось накачали, і через кілька днів я прокинувся в Лондоні. Написати книжку про людину, про існування якої (якщо вона взагалі існувала) достеменно нічого не відомо, наповнити цю книжку картинами, які написав точно-невідомо-хто? Напевно, на дослідження виділено величезний бюджет? Я заплакав. Мені дали ляпаса, щоб я замовк. «Треба діяти негайно, поки тіло ще не охололо!, — прогарчали вони. — Друкуємо за три дні». Рукопис було написано у підвалі в Шордичі на зворотах фальшивих банкнот. Замість чорнила були мої сльози. Я чітко пам’ятаю, як підпалив маленький човен і відправив його у плавання в старій іржавій ванні, наповненій сечею бомжів, — символічний жест прощання з будь-якою надією на те, що коли-небудь мене серйозно сприйматимуть як письменника. До біса минуле! Мене знищено. Так само, як і вас, насамперед за те, що ви захотіли стати частиною цієї шаради. Як завжди, Carpet Bombing Culture годує вас мішанкою брехні, напівбрехні й на три чверті брехні, втамовуючи ваше наївне й жахливе прагнення до істини. Вперед. Хай щастить. — Патрік Поттер, автор тексту. Це фотоальбом його робіт, а також тексти про діяльність та світогляд. Книга така ж, як і сам митець: невловима. Ви не знатимете достеменно, де правда, а де ні, чи точно автор графіті саме Бенкcі. Кожна сторінка надихає, але й викликає сумніви. У видання ArtHuss буде включений текст інтерв’ю від Бенксі про його поїздку в Україну, мотивацію і фото робіт, які він лишив на стінах будівель в Бородянці, Ірпені та Горенці. Це частинка нашої історії, яку важливо зазначити на сторінках.

Купить книгу «Banksy: Ви становите загрозу прийнятного рівня (Якби було не так, ви б уже про це знали)» Ґері Шов, Патрік Поттер в Украине

В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "Banksy: Ви становите загрозу прийнятного рівня (Якби було не так, ви б уже про це знали)" (Ґері Шов, Патрік Поттер) с ISBN 978-617-8025-47-2 издательства. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.

Основные характеристики
Название оригинала
Banksy: You are an acceptable level of threat (If you were
Переводчик
Леся Коцюк
Редактор
Оксана Плаксій
Язык
украинский
Переплёт
твердый
Бумага
мелованная
Количество страниц
240
Формат
210x260 мм
Иллюстрации
цветные
Автор
Ґері Шов, Патрік Поттер

Рецензии на книгу «Banksy: Ви становите загрозу прийнятного рівня (Якби було не так, ви б уже про це знали)».

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Оставив полезный отзыв, Вы получите купон на скидку для следующей покупки
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями