Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку ( а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите ) - Філіппа Перрі (978-966-982-217-8)

Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку ( а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите ) - Філіппа Перрі (978-966-982-217-8)

Есть в наличии
Есть в наличии 255
255 грн
  • ISBN: 978-966-982-217-8
  • Код товара: 355675
Основные характеристики
Переводчик: Дар’я Петрушенко
Редактор: Н. Бордукова
Язык: украинский
Переплёт: тверда обкладинка

О книге «Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку ( а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите )» Філіппа Перрі

Це видання змінить ваше уявлення про комунікацію з дитиною, і ви зможете по-новому поглянути на досвід батьківства. Як установити міцний духовний зв’язок з малюком від моменту його народження? Книжка починається із заклику проаналізувати стосунки зі своїми батьками. Мало хто мав ідеальне дитинство, і є певні травми, які всі ми боїмося передати дітям. Авторка допомагає пропрацювати цей аспект, перш ніж переходити до навичок здорового батьківства. Як навчитися контролювати свої емоції, розуміти причини дитячих переживань, створювати умови, сприятливі для розвитку дитини, навіть якщо ви виховуєте її в неповній сім’ї — усе це, та багато інших корисних вказівок ви знайдете на сторінках цієї книжки. Чим цікава ця книжка Авторка пропонує комплексний підхід до процесу виховання, а не окремі поради й лайфхаки. Цей підхід стосується всього: сприйняття дитини, пропрацювання власних психологічних травм і бар’єрів та усвідомлення того, що їх не варто нав’язувати й передавати дитині. А ще в книжці подано вправи та завдання, які зміцнять стосунки з дитиною і допоможуть вам краще зрозуміти її. Про авторку Філіппа Перрі — британська психотерапевтка, колумністка, авторка книжок та низки наукових статей з психології. Ведуча документальних проєктів на BBC та Channel 4. У виданні «Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку» вона порушила всі ті питання, з якими до неї зверталися клієнти-батьки упродовж понад 20 років її психотерапевтичної практики. Засадничим аспектом філософії батьківства авторка вважає стосунки. Зі своїм минулим, із власними дітьми, зі світом навколо.

Купить книгу «Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку ( а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите )» Філіппа Перрі в Украине

В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку ( а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите )" (Філіппа Перрі) с ISBN 978-966-982-217-8 издательства. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.

Основные характеристики
Переводчик
Дар’я Петрушенко
Редактор
Н. Бордукова
Язык
украинский
Переплёт
тверда обкладинка
Оформление обложки
Світлана Кривошей
Бумага
офсетная с оттенком
Количество страниц
288
Формат
150х205 мм
Иллюстрации
без иллюстраций
Вес
0.360
Автор
Філіппа Перрі

Рецензии на книгу «Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку ( а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите )».

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Оставив полезный отзыв, Вы получите купон на скидку для следующей покупки
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями