Дитина зводить мене з розуму! Зберігаємо спокій у вік вередувань та впертості. 6-11 років - Ізабель Фільоза (978-617-00-4155-5)

Дитина зводить мене з розуму! Зберігаємо спокій у вік вередувань та впертості. 6-11 років - Ізабель Фільоза (978-617-00-4155-5)

Есть в наличии
Есть в наличии 250
250 грн
  • ISBN: 978-617-00-4155-5
  • Код товара: 355670
Основные характеристики
Переводчик: Ю. Горбунова
Художник: Анук Дюбуа
Язык: украинский
Переплёт: твердый

О книге «Дитина зводить мене з розуму! Зберігаємо спокій у вік вередувань та впертості. 6-11 років» Ізабель Фільоза

У віці від 6 до 11 років діти бувають неорганізованими, неуважними, незібраними, природженими брехунами, недружелюбними, невихованими... Вони погано поводяться в школі, у них нервові розлади. Авторка наголошує: такою поведінкою діти благають про допомогу. Що ми робимо не так? Як допомогти дитині? Як запобігти непорозумінням, нервовим розладам, позбутися чварів і криків у домі? Про це і багато іншого у цій книжці. Криза 3-х років уже позаду, а до підліткового віку ще далеко. Саме так уважають батьки дітей віком 6-11 років. Насправді ж це — період “емоційних гойдалок”: гостру потребу уваги та обіймів змінює агресія через надмірну опіку. Дитина може брехати, бути незібраною, невпевненою, нервовою. Це не спроба звести нас із зрозуму, а благання про допомогу. Ця книга допоможе вам розуміти та чути дитину, розв’язувати конфліктні ситуації без криків та покарань. Отже, попрацюєте із власними емоціями, щоб легше проходити крізь найбільші хвилі вередувань та впертості дитини.

Купить книгу «Дитина зводить мене з розуму! Зберігаємо спокій у вік вередувань та впертості. 6-11 років» Ізабель Фільоза в Украине

В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "Дитина зводить мене з розуму! Зберігаємо спокій у вік вередувань та впертості. 6-11 років" (Ізабель Фільоза) с ISBN 978-617-00-4155-5 издательства. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.

Основные характеристики
Переводчик
Ю. Горбунова
Художник
Язык
украинский
Переплёт
твердый
Бумага
офсетная белая
Количество страниц
160
Формат
150х215 мм
Иллюстрации
черно-белые
Вес
0.300
Автор
Ізабель Фільоза

Рецензии на книгу «Дитина зводить мене з розуму! Зберігаємо спокій у вік вередувань та впертості. 6-11 років».

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Оставив полезный отзыв, Вы получите купон на скидку для следующей покупки
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями