Від Червоного терору до мафіозної держави: спецслужби Росії в боротьбі за світове панування (1917-2036) - Володимир Попов, Юрій Фельштинський (978-617-7973-51-4)
- ISBN: 978-617-7973-51-4
- Код товара: 355278
О книге «Від Червоного терору до мафіозної держави: спецслужби Росії в боротьбі за світове панування (1917-2036)» Володимир Попов, Юрій Фельштинський
Ця книжка розповідає про історію захоплення влади в Росії органами державної безпеки як інститутом і простежує всі етапи цього захоплення — від грудня 1917 року, коли було утворено ВЧК під керівництвом Фелікса Дзержинського, до сучасност Читач виявиться свідком смертельної і кривавої боротьби між держбезпекою та компартією, яка завершилася перемогою КДБ над КПРС у 1991 році й над усією країною.
Купить книгу «Від Червоного терору до мафіозної держави: спецслужби Росії в боротьбі за світове панування (1917-2036)» Володимир Попов, Юрій Фельштинський в Украине
В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "Від Червоного терору до мафіозної держави: спецслужби Росії в боротьбі за світове панування (1917-2036)" (Володимир Попов, Юрій Фельштинський) с ISBN 978-617-7973-51-4 издательства. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.