Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих - Джеймс Клір (978-966-948-567-0)

Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих - Джеймс Клір (978-966-948-567-0)

Нет в продаже
Нет в продаже 301
301 грн
  • ISBN: 978-966-948-567-0
  • Код товара: 354392
Основные характеристики
Автор: Джеймс Клір
Переводчик: Аліна Акуленко
Язык: украинский
Переплёт: мягкий
Бумага: офсетная с оттенком
Количество страниц: 304

О книге «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс Клір

Нашпигована заснованими на фактах стратегіями із самовдосконалення, книга ”Атомні звички” навчить, як набути манер і навиків, що працюватимуть на вас, а не проти вас. У книзі Джеймс Клір ділиться надзвичайно цікавою і по-справжньому продуктивною методикою напрацювання корисних звичок. В її основі лежить поняття чотириступеневої моделі звичок (подразник, прагнення, відгук, винагорода), а також чотири породжені цією моделлю закони зміни поведінки. Викладений матеріал підтверджується результатами наукових досліджень, проте книгу слід трактувати не як наукову розвідку, а як посібник з експлуатації, що містить мудрі практичні поради та пояснення механізмів створення і змінювання власних звичок. Єдиного правильного способу набуття корисних звичок, звісно, не існує, але автор пропонує найкращий із відомих підхід, який спрацює незалежно від того, з чого саме ви починаєте і що саме намагаєтеся змінити. Викладені стратегії стануть у пригоді всім, хто потребує покрокової інструкції з покращення незалежно від того, що мається на меті - покращення здоров’я чи добробуту, продуктивності праці чи стосунків, а можливо, всього переліченого разом.

Купить книгу «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс Клір в Украине

В нашем интернет-магазине вы можете недорого заказать книгу "Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих" (Джеймс Клір) с ISBN 978-966-948-567-0 издательства. Мы предлагаем доставку всех товаров каталога по Украине: Харьков, Днепр, Одесса, Львов и др., а также курьерскую доставку по Киеву или самовывоз из нашего магазина в Киеве. При заказе стоимостью от 750 грн. действует бесплатная доставка (почтой по Украине или курьером по Киеву). Более подробно о цене и условиях доставки.

Основные характеристики
Переводчик
Аліна Акуленко
Язык
украинский
Переплёт
мягкий
Бумага
офсетная с оттенком
Количество страниц
304
Формат
130х200 мм
Иллюстрации
без иллюстраций
Автор
Джеймс Клір

Рецензии на книгу «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих».

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Оставив полезный отзыв, Вы получите купон на скидку для следующей покупки
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями