Наши преимущества

Принимаем все види платежей

Приват24, Visa, MasterCart, Liqpay, наличными при получении. При заказе на сумму от 600 гривен — доставка бесплатно!

  •  
  •  
  •  
  •  

Быстрая и удобная доставка

  •  
  •  

Вид: список / сетка
Показать:
Сортировка:
Українська мова. Правопис у таблицях, тестові завдання

Автор: Оксана Тищенко, Олександр Авраменко
Редактор: Ірина Краснокутська
Издательство: #книголав:

Посібник ”Українська мова. Правопис у таблицях, тестові завдання” містить: - відомості з орфографії й пунктуації, викладені у формі таблиць; - різнорівневі вправи репродуктивного та творчого характеру; - завдання в тестовій формі; - відповіді на вправи наприкінці книжки. Посібник призначений для підвищення рівня правописної грамотності, а також для якісної підготовки учнів до ДПА з української мови в 9 класі (написання диктанту) та ЗНО (виконання тесту). Також матеріал посібника мо..
99 грн.
Современный итальянский. Практикум по грамматике

Автор: Александра Илларионова, Томмазо Буэно
Редактор: Э. Газина
Серия: Современный практикум по грамматике
Издательство: Аст:

Томмазо Буэно - итальянец, преподаватель МГУ, популярный автор учебных пособий по итальянскому языку. Современный итальянский. Практикум по грамматике - это учебное пособие, которое успешно продавалось более 10 лет. Новое издание сохранило: структуру книги, ключи и приложения, живой разговорный язык, юмор. В новом издании вы найдёте: задания на русском языке, место для письменных ответов, более актуальный вариант разговорного языка. Пособие рассчитано на студентов с любым уровнем знаний; может..
179 грн.
Усі ГДР. Готові домашні роботи та пояснення. 11 клас. У 2-х томах. Том 2

Автор: Ніна Бурма, Тетяна Сипченко, Тетяна Скорич
Редактор: О. Шашель
Серия: ГДР
Издательство: Час майстрів:

«Усі ГДР 11.2» (11 клас. Том 2) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга Забезпечує виконання письмових домашніх робіт з математики, фізики, хімії за підручниками рівня стандарту, з української мови за підручниками академічного та профільного рівнів, а також з інформатики, біології, англійської, російської та німецької мов, пропонує зразки творчих робіт з української та зарубіжної літератур і розвитку мовлення та подає в окремих блоках пояснення та теорети..
39 грн.
Усі ГДР. Готові домашні роботи та пояснення. 11 клас. У 2-х томах. Том 1

Автор: Валентина Гордієнко, Тетяна Сипченко, Тетяна Скорич
Редактор: О. Шашель
Серия: ГДР
Издательство: Час майстрів:

«Усі ГДР 11.1» (11 клас. Том 1) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт за підручниками академічного та профільного рівнів з алгебри, геометрії, фізики, хімії, за підручником академічного і рівня стандарту з астрономії та підручниками рівня стандарту з української мови, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Потребує додаткового придбання книги «Ус..
73 грн.
Універсальна читаночка. 3 клас

Автор: Тетяна Дудіна
Редактор: О. Старова
Художник: Є. Бондар
Серия: Цікаво
Издательство: Час майстрів:

Яскраво ілюстрований посібник для 3 класу містить оригінальні, цікаві та доступні для читачів тексти й завдання до них. Може використовуватися не тільки безпосередньо на уроках читання, але й як цікавий додатковий матеріал при вивченні провідних навчальних предметів, передбачених програмою молодшої школи, а саме: письмо й розвиток мовлення, математика (по Остеру), основи здоров’я...
56 грн.
Універсальна читаночка. 2 клас

Автор: Тетяна Дудіна
Редактор: М. Жученко
Художник: Є. Бондар
Серия: Цікаво
Издательство: Час майстрів:

Яскраво ілюстрований посібник для 2 класу містить оригінальні, цікаві та доступні для читачів тексти й завдання до них. Може використовуватися не тільки безпосередньо на уроках читання, але й як цікавий додатковий матеріал при вивченні провідних навчальних предметів, передбачених програмою молодшої школи, а саме: письмо й розвиток мовлення, математика (по Остеру), основи здоров’я...
56 грн.
Універсальна читаночка. 1 клас

Автор: Тетяна Дудіна
Редактор: М. Жученко
Художник: Є. Бондар
Серия: Цікаво
Издательство: Час майстрів:

Яскраво ілюстрований посібник для 1 класу містить оригінальні, цікаві та доступні для читачів-початківців тексти й завдання до них. Може використовуватися не тільки безпосередньо на уроках читання, але й як цікавий додатковий матеріал при вивченні провідних навчальних предметів, передбачених програмою молодшої школи, а саме: письмо й розвиток мовлення (Буквар і післябукварний періоди), математика, основи здоров’я, інтегрований курс «Я і Україна»...
56 грн.
Усі ГДР. Готові домашні роботи. 8 клас. У 2-х томах. Том 2

Автор: Ірина Кисла, Марія Українка, Надія Кнорр
Серия: ГДР
Издательство: Час майстрів:

«УСІ ГДР 8.2» (8 клас. ТОМ 2) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з рідної (української), російської, англійської, німецької мов, біології (лабораторні та практичні роботи), географії, історії України, всесвітньої історії, пропонує зразки творчих робіт з української та зарубіжної літератур і розвитку мовлення, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язан..
62 грн.
Усі ГДР. Готові домашні роботи. 8 клас. У 2-х томах. Том 1 (+ подарунок - скретч-карта з промокодом доступу в електронний застосунок «ГДР8UA»)

Автор: Ірина Носова, Наталя Соколик, Тетяна Годун
Серия: ГДР
Издательство: Час майстрів:

«УСІ ГДР 8.1» (8 клас. TOM 1) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з алгебри, геометрії, фізики, хімії та подає в окремих блоках пояснення і теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Потребує додаткового придбання книги «УСІ ГДР 8.2» (8 клас. ТОМ 2) для підготовки домашніх робіт зі шкільних дисциплін, детальний перелік яких наведено на обкладинці видання. Книжку видано обмеженим накладом, я..
107 грн.
Усі ГДР. Готові домашні роботи. 6 клас (+ подарунок - скретч-карта з промокодом доступу в електронний застосунок «ГДР6UA»)

Автор: Ірина Галкіна, Ніна Бурма, Тетяна Сипченко
Редактор: О. Шашель
Серия: ГДР
Издательство: Час майстрів:

«Усі ГДР. 6 клас» — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт із математики, української, англійської, російської та німецької мов, української літератури, інформатики та географії, а також пропонує зразки творчих робіт з української та світової літератур і розвитку мовлення та подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Книжку видано обмеженим накладом, який місти..
101 грн.
Усі ГДР. Готові домашні роботи. 4 клас (+ подарунок - скретч-карта з промокодом доступу в електронний застосунок «ГДР4UA»)

Автор: Катерина Пінсон, Маро Володарськая, Сергій Карлюк
Редактор: О. Шашель
Серия: ГДР
Издательство: Час майстрів:

«Усі ГДР. 4 клас» — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання, з яким батькам буде простіше допомагати своїм дітям правильно виконати письмові домашні завдання. Книга об’єднує готові домашні роботи з математики, української, англійської та російської мов, інформатики та предмета «Я у світі», а також подає пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Книжку видано обмеженим накладом, який містить БОНУС — скретч-карту з промокодом доступу для..
90 грн.
Усі ГДР. Готові домашні роботи. 3 клас (+ подарунок - скретч-карта з промокодом доступу в електронний застосунок «ГДР3UA»)

Автор: Наталя Попова, Олена Костиря, Тетяна Оковіт
Редактор: О. Шашель
Серия: ГДР
Издательство: Час майстрів:

«Усі ГДР. 3 клас» - універсальне видання для всіх шкіл України з навчанням українською мовою, з яким батькам буде простіше допомагати своїм дітям правильно виконати письмові домашні завдання. Книга об’єднує готові домашні роботи з математики, української, російської, німецької та англійської мов, предмета «Сходинки до інформатики», а також дарує пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Книжку видано обмеженим накладом, який містить БОНУС - скретч-карту з промокодом..
67 грн.
Усі ГДР. Готові домашні роботи. 7 клас (+ подарунок - скретч-карта з промокодом доступу в електронний застосунок «ГДР7UA»)

Автор: Ірина Галкіна, Наталія Черсунова, Тетяна Сипченко
Редактор: О. Шашель
Серия: ГДР
Издательство: Час майстрів:

«Усі ГДР. 7 клас» — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з алгебри, геометрії, фізики, хімії, української, англійської, російської та німецької мов, а також пропонує зразки творчих робіт з української та світової літератур і розвитку мовлення та подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Книжку видано обмеженим накладом, який містить БОНУС — скретч-карту з про..
101 грн.
Усі ГДР. Готові домашні роботи. 5 клас (+ подарунок - скретч-карта з промокодом доступу в електронний застосунок «ГДР5UA»)

Автор: Ірина Галкіна, Ніна Бурма, Тетяна Сипченко
Редактор: О. Шашель
Серия: ГДР
Издательство: Час майстрів:

«Усі ГДР. 5 клас» — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт з математики, інформатики, української, англійської, російської та німецької мов, пропонує зразки творчих робіт з української та світової літератур і розвитку мовлення та приклади міні-проектів із природознавства й основ здоров’я, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Книжку видано обмежени..
96 грн.
Усі ГДР. Готові домашні роботи та пояснення. 10 клас. У 2-х томах. Том 2

Автор: Ніна Бурма, Тетяна Сипченко, Тетяна Скорич
Редактор: О. Шашель
Серия: ГДР
Издательство: Час майстрів:

«УСІ ГДР 10.2» (10 клас. ТОМ 2) - універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт за підручниками академічного Та профільного рівнів з української, англійської мов та інформатики, за підручниками рівня стандарту та академічного рівня з французької мови, географії, біології, всесвітньої історії, історії України, за підручниками рівня стандарту з математики, фізики та російської мови, пропонує зразки творчих робіт з украї..
39 грн.
Усі ГДР. Готові домашні роботи та пояснення. 10 клас. У 2-х томах. Том 1 (+ подарунок - скретч-карта з промокодом доступу в електронний застосунок «ГДР10UA»)

Автор: Валентина Гордієнко, Тетяна Сипченко, Тетяна Скорич
Редактор: О. Шашель
Серия: ГДР
Издательство: Час майстрів:

«УСІ ГДР 10.1» (10 клас. ТОМ 1) — універсальне видання для всіх шкіл України з українською мовою навчання. Книга забезпечує виконання письмових домашніх робіт за підручниками академічного та профільного рівнів з алгебри, геометрії, фізики, хімії, за підручниками академічного і рівня стандарту з української мови, а також подає в окремих блоках пояснення та теоретичні обґрунтування, на яких базуються розв’язання. Книжку видано обмеженим накладом, який містить БОНУС — скретч-карту з промокодом дост..
73 грн.
2000 упражнений и заданий. Русский язык. 4 класс

Автор: Елена Рывкина, Людмила Охрий, Маро Володарская
Серия: 1000 упражнений и заданий
Издательство: Час майстрів:

Данное пособие составлено в соответствии с новой программой по русскому языку для 4 класса общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения...
17 грн.
2000 упражнений и заданий. Русский язык. 3 класс

Автор: Елена Рывкина, Людмила Охрий, Маро Володарская
Серия: 1000 упражнений и заданий
Издательство: Час майстрів:

Данное пособие составлено в соответствии с новой программой по русскому языку для 3 класса общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения...
17 грн.
2000 упражнений и заданий. Русский язык. 2 класс

Автор: Елена Рывкина, Людмила Охрий, Маро Володарская
Серия: 1000 упражнений и заданий
Издательство: Час майстрів:

Данное пособие составлено в соответствии с новой программой по русскому языку для 2 класса общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения...
17 грн.
2000 вправ та завдань. Українська мова. 4 клас

Автор: Валентина Яцина
Редактор: Т. Єфімовська
Серия: 1000 вправ та завдань
Издательство: Час майстрів:

Видання призначене для вчителів молодшої школи, учнів початкових класів та їхніх батьків...
17 грн.