Категории
Категории

Наши преимущества

Принимаем все види платежей

Приват24, Visa, MasterCart, Liqpay, наличными при получении. При заказе на сумму от 750 гривен — доставка бесплатно!

  •  
  •  
  •  
  •  

Быстрая и удобная доставка

  •  
  •  

Вид: список / сетка
Показать:
Сортировка:

Издательство: Генеза:

Збірник завдань для підготовки та проведення державної підсумкової атестації з математики у 9 класі...
68 грн.
Щоденні 5. 1 клас. Частина 2

Автор: Валентина Цимбалова, Олена Харченко, Тетяна Чернова
Серия: Дидактичні матеріали
Издательство: Основа:

Посібник містить практичний матеріал з навчання грамоти, створений за вимогами Типових освітніх програм з української мови для 1-го класу. Завдання розроблено за методикою «Щоденні 5», яка сприяє розвитку самостійності, креативності, умінню мислити нестандартно. Посібник сконструйовано на основі потижневого планування. На кожний тиждень запропоновано по п’ять різноманітних завдань з п’яти видів діяльності відповідно до теми. Скориставшись матеріалами посібника, учитель матиме можливість працюва..
128 грн.
Щоденні 3. 2 клас. Частина 2

Автор: Оксана Кулаченко
Серия: Дидактичні матеріали
Издательство: Основа:

Матеріали посібника допоможуть учителеві успішно організувати роботу другокласників за методикою «Щоденні 3». Він містить безліч дидактичного матеріалу, систематизованого за видами діяльності: «Математика самостійно», «Математика разом із другом» та «Математика письмово». Посібник складено за темами 5 місяців ІІ семестру 2-го класу: «Вартість і цінність», «Хочу - можу - потрібно», «Ідеї - винаходи - відкриття», «Рух і час», «Все пов’язано з усім». На кожний місяць розроблено по 20 різноманітн..
128 грн.
Щоденні 3. 1 клас. Частина 2

Автор: Оксана Кулаченко, Олена Кашуба
Серия: Дидактичні матеріали
Издательство: Основа:

Посібник укладено згідно з вимогами Типових освітніх програм з математики для 1-го класу. Він містить різноманітні за змістом, ступенем складності та формою виконання завдання, які розроблено за методикою «Щоденні 3». Цей посібник допоможе вчителеві організувати самостійну індивідуальну та парну роботу на уроках математики й у позаурочний час за трьома видами діяльностей: «Математика самостійно», «Математика разом із другом» та «Математика письмово». Посібник сконструйовано на основі потижнево..
98 грн.
Щоденні 5. 2 клас. Частина 2

Автор: Тетяна Чернова
Серия: Дидактичні матеріали
Издательство: Основа:

Посібник містить практичний матеріал з навчання грамоти, який створений за вимогами Типових освітніх програм з української мови для 2 класу. Завдання розроблено за методикою «Щоденні 5», яка сприяє розвитку самостійності, креативності, умінню мислити нестандартно. Посібник містить різноманітні завдання за методикою «Щоденні 5», що передбачають виконання 5-ти завдань з навчання грамоти: «Читання для себе»; «Читання для когось»; «Слухання»; «Робота зі словами»; «Письмо для себе». Посібник ..
128 грн.
Математика. 1 клас. Частина 2 (до підручника С. О. Скворцової, О. В. Онопрієнко)

Автор: Тетяна Бондар
Серия: Мій конспект
Издательство: Основа:

Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків математики у 1-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою освітньою програмою авторського колективу під керівництвом О. Я. Савченко. Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручника С. О. Скворцової, О. В. Онопрієнко (Математика : підруч. для 1 кл. закл. загал. серед. освіти.— Х. : Вид-во «Ранок», 2018). Конспекти урок..
108 грн.
Математика. 1 клас. Частина 2 (до підручника Н. П. Листопад)

Автор: Ганна Пашковська, Тетяна Бондар
Серия: Мій конспект
Издательство: Основа:

Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків математики у 1-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою освітньою програмою авторського колективу під керівництвом О. Я. Савченко. Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручника Н. П. Листопад (Математика : підруч. для 1 кл. закладів загальної середньої освіти.— К. : УОВЦ «Оріон», 2018). Конспекти уроків, різномані..
108 грн.
Математика. 2 клас. Частина 2 (до підручника Н. П. Листопад)

Автор: Олена Компаній, Тетяна Бондар
Серия: Мій конспект
Издательство: Основа:

Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків математики у 2-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою освітньою програмою авторського колективу під керівництвом О. Я. Савченко. Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручника Н. П. Листопад (Математика: підруч. для 2 кл. закладів загальної середньої освіти.— УОВЦ «Оріон», 2019). Конспекти уроків, різноманітних з..
117 грн.
Українська мова (навчання грамоти). 1 клас. Частина 2 (до підручника М. С. Вашуленка, О. В. Вашуленко)

Автор: Леся Білушенко, Надія Кравцова, Ольга Придаток
Серия: Мій конспект
Издательство: Основа:

Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків української мови (навчання грамоти) у 1-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою освітньою програмою авторського колективу під керівництвом О. Я. Савченко. Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручника М. С. Вашуленка, О. В. Вашуленко (Українська мова. Буквар : підруч. для 1 класів закладів загальної середньої осві..
147 грн.
Українська мова та читання. 2 клас. Частина 2 (до підручника М. С. Вашуленка, С. Г. Дубовик, О. В. Вашуленко)

Автор: Ольга Придаток, Руслана Романенко, Світлана Ходій
Серия: Мій конспект
Издательство: Основа:

Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування і розробки уроків української мови та читання у 2-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2019) за Типовою освітньою програмою авторського колективу під керівництвом О. Я. Савченко. Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручників М. С. Вашуленка, С. Г. Дубовик (Українська мова та читання: підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2..
147 грн.
Українська мова (навчання грамоти). 1 клас. Частина 2 (до підручника К. І. Пономарьової)

Автор: Ірина Оніщенко, Наталя Іванова, Тетяна Абрамюк
Серия: Мій конспект
Издательство: Основа:

Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків української мови (навчання грамоти) у 1-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою освітньою програмою авторського колективу під керівництвом О. Я. Савченко.Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручника К. І. Пономарьової (Українська мова. Буквар : Підручник для учнів першого класу ЗЗСО : у 2-х частинах.— К. : УОВЦ «О..
147 грн.
Я досліджую світ. 2 клас. Частина 2 (до підручника Т. Г. Гільберг, С. С. Тарнавської, Н. М. Павич)

Автор: Валентина Порощук
Серия: Мій конспект
Издательство: Основа:

Посібник ”Мій конспект. Я досліджую світ 2 клас Частина 2 (до підручника Гільберг)” містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у 2-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою програмою авторського колективу під керівництвом О. Я. Савченко. Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручника Т. Г. Гільберг, С. С. Тарнавської, Н. М. Павич..
137 грн.
Українська мова (навчання грамоти). 1 клас. Частина 2 (до підручника О. І. Большакової, М. С. Пристінської)

Автор: Людмила Миколенко, Надія Олексієнко, Ольга Трохименко
Серия: Мій конспект
Издательство: Основа:

Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків української мови (навчання грамоти) у 1-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою освітньою програмою авторського колективу під керівництвом Р. Б. Шияна. Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручника О. І. Большакової, М. С. Пристінської (Українська мова. Буквар : підруч. для 1 кл. закл. загал. серед. освіти : у 2-х ..
143 грн.
Я досліджую світ. 1 клас. Частина 2 (до підручника Т. Г. Гільберг, С. С. Тарнавської, О. В. Гнатюк, Н. М. Павич)

Автор: Валентина Порощук
Серия: Мій конспект
Издательство: Основа:

Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у 1-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2018) за чинними Типовими програмами. Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручника Т. Г. Гільберг, С. С. Тарнавської, О. В. Гнатюк, Н. М. Павич (Я досліджую світ : підруч. інтегр. курсу для 1-го кл. закл. заг. серед, освіти : у 2-х ч.— К. : Генеза, ..
108 грн.
Тексти для слухання. 2 клас

Серия: Посібник для вчителя
Издательство: Основа:

Для розвитку в дітей читацьких умінь і навичок використовують методику «Щоденні 5». Вона передбачає щоденне застосування учнями в навчальному процесі п’яти видів діяльності, до яких належить «Слухання». Пропонований посібник сконструйовано на основі помісячного тематичного планування. Відповідно до теми місяця дібрано декілька різноманітних цікавих творів: казок, оповідань, віршів та наведені завдання до них. Учні можуть слухати вчителя, друга чи аудіофайли. Школярі можуть використати гаджети ..
78 грн.
Я досліджую світ. 1 клас. Частина 2 (до підручника Н. М. Бібік, Г. П. Бондарчук)

Автор: Валентина Порощук
Серия: Мій конспект
Издательство: Основа:

Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у 1-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової освіти (2018) за Типовою програмою авторського колективу під керівництвом О. Я. Савченко. Розподіл годин і тематика уроків відповідають змісту підручника Н. М. Бібік, Г. П. Бондарчук (Я досліджую світ: підруч. інтегр. курсу для 1 кл. закл. загал. серед. освіти : у 2-х ч.— Х...
108 грн.
Тексти для слухання. 1 клас

Серия: Посібник для вчителя
Издательство: Основа:

Для розвитку в дітей читацьких умінь і навичок використовують методику «Щоденні 5». Вона передбачає щоденне застосування учнями в навчальному процесі п’яти видів діяльності, до яких належить «Слухання». Пропонований посібник ”НУШ. Тексти для слухання 1 клас” сконструйовано на основі потижневого тематичного планування. Відповідно до теми тижня дібрано декілька різноманітних цікавих творів: казок, оповідань, віршів та наведені завдання до них. Учні можуть слухати вчителя, друга чи аудіофайли. Шко..
78 грн.
Збірник задач. Периметр. Площа. 3–4 класи

Автор: Євгенія Плахотник, Світлана Стадник
Серия: Посібник для вчителя
Издательство: Основа:

Посібник містить усі види задач на обчислення периметра та площі многокутників, передбачені типовими освітними програмами з математики для учнів 3–4-х класів. У збірнику подано пояснення, алгоритми розв’язання, тексти задач для формування та закріплення навичок розв’язання задач за темами «Периметр», «Площа». Посібник допоможе вчителеві дібрати матеріал до уроків та додаткових занять, буде корисним учням 3–4-х класів для самостійної роботи, для подолання труднощів у розв’язанні геометричних за..
50 грн.
Український правопис у новій редакції. Методика реалізації

Автор: Андрій Панченков, Василь Терещенко
Издательство: Соняшник:

У посібнику системно репрезентовано новації Українського правопису, схваленого Кабінетом Міністрів України 2019 року. Надано коментарі щодо сутності та специфіки відповідних норм з погляду історії мови та сучасного стану мовної системи. Окрему увагу приділено методиці опрацювання правописних змін на уроках української мови та інших навчальних предметів. Для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, здобувачів освіти й усіх, хто використовує Український правопис у професійній..
78 грн.
ДПА 2020. Математика. Українська мова. Орієнтовні контрольні роботи. 4 клас

Автор: Алла Савчук, Галина Сапун, Наталя Хребтова, Оксана Гнатківська, Ольга Корчевська
Издательство: Підручники і посібники:

”Математика”: Посібник містить 24 варіанти орієнтовних контрольних робіт з математики за курс початкової школи. Роботи складено відповідно до вимог чинної програми з математики для 1–4 класів, «Інструктивно-методичних матеріалів щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів» і підручників з математики. ”Українська мова”: Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з української мови і літературного читання для 1–4 класі..
69 грн.

Учебная литература