Наши преимущества

Принимаем все види платежей

Приват24, Visa, MasterCart, Liqpay, наличными при получении. При заказе на сумму от 500 гривен — доставка бесплатно!

  •  
  •  
  •  
  •  

Быстрая и удобная доставка

  •  
  •  

Художественная литература

Выберите подкатегорию

Вид: список / сетка
Показать:
Сортировка:
Цілодобова книгарня містера Пенумбри

Автор: Робін Слоун
Переводчик: Наталія Гоїн
Редактор: Р. Трифонов
Издательство: Виват / Віват:

Із нестримним оптимізмом і блискучою проникливістю Робін Слоун витворив пригодницьку історію двадцять першого століття, поєднавши водночас казкову чарівність Харукі Муракамі та захопливу філософську магію Ніла Стівенсона чи раннього Умберто Еко, додавши особливої й трохи несподіваної чуттєвості, котрої зараз так мало у світі художнього літератури. «Цілодобова книгарня містера Пенумбри» цілком відповідає своїй назві — це заклад, переступивши поріг якого, ви більше не захочете його залишати, така ..
112 грн.
Інші голоси, інші кімнати

Автор: Трумен Капоте
Переводчик: Єлена Даскал
Редактор: І. Іштван
Издательство: Виват / Віват:

Напівавтобіографічний роман «Інші голоси, інші кімнати» Трумена Капоте, одного з найвідоміших прозаїків ХХ століття, — це історія тринадцятирічного хлопчика, котрий, дорослішаючи, намагається розгадати таємниці любові і смерті. Після втрати матері Джоел вирушає в маєток батька, якого ніколи не бачив. Натомість він знайомиться з мачухою та її кузеном. Також доля зводить його із сестрами Айдабель і Флорабель — такими однаковими і такими різними… В оточенні старих стін і нових людей минають Джоелов..
90 грн.
Книга дивних нових речей

Автор: Мішель Фейбер
Переводчик: Олег Лесько
Редактор: Н. Скосарьова
Издательство: Виват / Віват:

Покинувши рідну домівку й кохану дружину Беа, священик Пітер Лі за завданням таємничої корпорації АМІК вирушає до планети Оаза. Місія чоловіка — налагодити контакт із тубільцями, що понад усе прагнуть пізнавати Біблію, яку називають «Книга дивних нових речей». Допоки Пітер освоюватиметься в новому світі, Земля потроху — спершу повільно, а з кожним днем дедалі стрімкіше — скочуватиметься до свого кінця. Герой поступово усвідомлює, навіщо він насправді прибув на Оазу й у чому саме полягала його мі..
202 грн.
Кімната

Автор: Емма Доног’ю
Переводчик: Анатолій Хлівний
Редактор: Д. Щербина
Издательство: Виват / Віват:

Усе своє життя п’ятирічний Джек провів у Кімнаті. Для нього це цілий світ; там він народився й виріс, там він грає зі своєю Ма, читає книжки, дивиться телевізор. Кімната — справжній дім для Джека, але для його Ма — це в’язниця, де протягом семи років її тримає викрадач Старий Нік. Коли він навідується до них, жінка ховає сина в шафу. І от, коли Джекові виповнилося п’ять років, мати наважується розповісти йому правду і здійснити зухвалий план втечі…..
120 грн.
Химерність моїх думок

Автор: Орхан Памук
Переводчик: Н. Третякова
Издательство: Фоліо:

Чи можна стати щасливим, випадково викравши замість коханої дівчини наречену, з якою ніколи раніше не зустрічався? Це настільки ж імовірно, як і прожити нещасливе життя з дружиною, яку начебто кохав. Але химерність, яку відчуваєш, усвідомлюючи, що тепер зобов’язаний одружитися з цією незнайомою і некрасивою жінкою, залишиться у твоїх думках назавжди… «Химерність моїх думок» — історія про кохання і про життя. Це історія про місто Стамбул, яке є повноправною дійовою особовою книги, та про людей, щ..
215 грн.
Нічна трава

Автор: Патрік Модіано
Переводчик: Ярослав Коваль
Серия: Карта світу
Издательство: Фоліо:

Патрік Модіано (нар. 1945 р.) - відомий французський письменник та сценарист, автор понад 30 романів, лауреат кількох літературних премій, зокрема - Ґонкурівської (1978) та Нобелівської (2014). Його твори перекладено багатьма мовами світу, деякі з них екранізовано. Кожну нову книжку Модіано очікують, супроводжують десятками схвальних відгуків, а по двох-трьох роках перевидають. Притаманну тільки йому манеру письма - небагатослівну, ритмічну і прозору - критика назвала ”тихою мелодією Модіано”, а..
49 грн.
Стамбульська казка

Автор: Маріо Леві
Переводчик: О. Кульчинський
Издательство: Фоліо:

Маріо Леві - турецький письменник, який, поряд з Орханом Памуком, є гордістю сучасної турецької літератури, чиї твори перекладені всіма основними мовами світу. ”Стамбульська казка” - широке полотно, сімейна сага, що розповідає про три покоління турецьких євреїв. У романі описуються події, що відбувалися протягом приблизно 40-45 років - від закінчення Другої світової війни до кінця 80-х років минулого століття. Як свідок або детектив, який збирає докази, оповідач ходить вузькими вуличками одног..
254 грн.
Граф Монте-Кристо. В 2-х томах. Том 2

Автор: Александр Дюма
Серия: Собрание сочинений А. Дюма
Издательство: Фоліо:

Александр Дюма-отец (1802-1870) - знаменитый французский писатель, автор около 1200 романов и драм, один из самых читаемых романистов в мире. Внук маркиза и чернокожей невольницы, сын генерала Республики и трактирщицы, он был блистательным рассказчиком, человеком, который прожил бурную жизнь, любил наслаждения и работал не покладая рук. ”История - гвоздь, на который я вешаю свои романы”, - говорил он, и подтверждение тому - его романы, и сегодня популярные во всем мире. Париж полнится слухами о..
146 грн.
Граф Монте-Кристо. В 2-х томах. Том 1

Автор: Александр Дюма
Серия: Собрание сочинений А. Дюма
Издательство: Фоліо:

Александр Дюма-отец (1802-1870) - знаменитый французский писатель, автор около 1200 романов и драм, один из самых читаемых романистов в мире. Внук маркиза и чернокожей невольницы, сын генерала Республики и трактирщицы, он был блистательным рассказчиком, человеком, который прожил бурную жизнь, любил наслаждения и работал не покладая рук. ”История - гвоздь, на который я вешаю свои романы”, - говорил он, и подтверждение тому - его романы, и сегодня популярные во всем мире. Молодой моряк Эдмон Дант..
146 грн.
Вий

Автор: Николай Гоголь
Редактор: Юлия Еременко, Наталья Матюх
Художник: Эдуард Новиков
Издательство: Mikko:

Подарочное издание повести ”Вий”, приуроченное к 200-летнему юбилею Н. В. Гоголя позволит читателю погрузиться в мистический мир одного из самых неординарных произведений мировой классики. Текст сопровождается также подробным толкованием оживших на ее страницах персонажей славянской мифологии...
66 грн.
Щастя в моїх руках

Автор: Аньєс Мартен-Люган
Переводчик: Леонід Кононович
Редактор: Віктор Мартинюк
Серия: Художня проза
Издательство: Видавництво Старого Лева:

У юності Іріса мріяла шити одяг, проте її батьки зробили все можливе, щоб їхня дочка здобула пристойніший фах. Тепер її життя рухається за найгіршим сценарієм – зі щоденною рутиною буднів і свят, у якій навіть почуття коханого чоловіка в’януть просто на очах. І, здається, вже ніщо не може цього змінити. А проте одного дня Іріса зважується на відчайдушну спробу оживити свою давню мрію. Так вона потрапляє до Парижа. Нові враження, нові люди, нове життя. Та чи зможе Іріса зберегти своє справжнє кох..
84 грн.
Сад забутих плодів

Автор: Тоніно Гверра
Переводчик: Володимир Чайковський
Редактор: Сергій Осока
Серия: Художня проза
Издательство: Видавництво Старого Лева:

Тоніно Ґверра, проза якого стояла за культовими фільмами Ф. Фелліні, М. Антоніоні, А. Тарковського, є також автором новел, де поєдналися глибина й лаконічність східної притчі з несподіваністю європейського сюрреалізму. Його діалектна поезія змусила читати романьйольською всіх інтелектуалів Італії. Блискучий і самобутній художник, він змінював світ і людей навколо себе, реалізуючи такі дивовижні задуми, як Сад забутих плодів, Святилище думок, Притулок покинутих Мадонн. У збірці, що представляє пр..
105 грн.
Правда про справу Гаррі Квеберта

Автор: Жоель Діккер
Переводчик: Леонід Кононович
Редактор: Наталка Фурса, Вікторія Стах
Серия: Художня проза
Издательство: Видавництво Старого Лева:

Книга «Правда про справу Гаррі Квеберта», щойно вийшовши, одразу стала бестселером у Франції і принесла своєму автору, на той час 27-річному Жоелю Діккеру, Гран-прі Французької академії за кращий роман і Гонкурівську премію ліцеїстів. А потім цей роман підкорив і решту світу: його переклали понад 30 мовами. Молодий письменник Маркус Гольдман дебютував зі своїм першим романом так гучно, що здається – світова слава біля його ніг. Щоправда, друга книжка ніяк не напишеться, а вдячні читачі от-от обе..
158 грн.
Земля Загублених, або Маленькі страшні казки

Автор: Катерина Калитко
Редактор: Катерина Міхаліцина
Серия: Коротка проза та есеїстика
Издательство: Видавництво Старого Лева:

Земля Загублених щодня дрейфує морями альтернативної географії строго паралельно із нашою щоденною, звичною географією. Земля Загублених виникла для того, щоб надто інші люди, витіснені з «нормального» світу, мали куди піти. Виросла з потреби в укритті та оперті. Вона перероджується і розростається щоразу, коли черговий інакший переживає свою відкинутість, і тому постійно оточена водою, як ембріон. Тому й усі неймовірно різні люди цього малого світу — так чи інакше родичі, так чи інакше повторюю..
84 грн.
Чи це людина

Автор: Прімо Леві
Переводчик: Мар’яна Прокопович
Редактор: Ольга Ренн
Серия: Художня проза
Издательство: Видавництво Старого Лева:

Мудрість гефтлінга, в’язня концтабору — не намагатись зрозуміти, не уявляти майбутнього, не ставити запитань, затямити, що «завтра вранці» на табірному жаргоні означає «ніколи». Цю муд­рість Прімо Леві судилося засвоїти, коли йому було двадцять чотири і його, молодого хіміка, депортували до концтабору в Аушвіці. «Чи це людина» — проникливе і щемке свідчення злочинів проти людства, живий голос Голокосту, автобіографічний твір про болючий досвід виживання приреченого на знищення, про глибинну сам..
84 грн.
Фієста. І сонце сходить

Автор: Ернест Гемінгвей
Переводчик: Віктор Морозов
Редактор: Галина Листвак
Серия: Художня проза
Издательство: Видавництво Старого Лева:

Культовий твір Ернеста Гемінґвея змальовує післявоєнне «втрачене покоління» 1920-х років — «пропащих» людей, розчарованих і травмованих, ніби завислих у постійному чеканні, не здатних вповні вхопити життя. Відчути себе справді живими вони можуть лише у рідкісні моменти прояву чистої емоції, яку невпинно прагнуть відшукати. Свою гіркоту й зневіру вони намагаються забути в алкоголі й безладних розвагах, шукають відради на вулицях нічного Парижа, на природі в Піренеях, на боях биків у Памплоні. Кор..
126 грн.
Старий і море

Автор: Ернест Гемінгвей
Переводчик: Володимир Митрофанов
Художник: Слава Шульц
Серия: Художня проза
Издательство: Видавництво Старого Лева:

«Старий і море» — одна з найвідоміших книг Ернеста Гемінґвея, яка ось уже понад півстоліття вражає мільйони читачів. Уперше за часи незалежності України цей знаковий твір американської та світової літератури вийде друком українською мовою у класичному перекладі Володимира Митрофанова із глибокими та самобутніми ілюстраціями Слави Шульц. Епізод із життя простого кубинського рибалки став світовим шедевром, притчею про натхнення, силу і незламність людського духу та життєву боротьбу. І щоразу він р..
126 грн.
Вбити пересмішника

Автор: Гарпер Лі
Переводчик: Тетяна Некряч
Издательство: Країна Мрій:

Роман Гарпер Лі ”Вбити пересмішника”, опублікований у 1960 році, отримав Пулітцерівську премію. Він мав беззастережний успіх і одразу ж став класикою сучасної американської літератури. Роман базується як на особистих спостереженнях авторки за своєю родиною та сусідами, так і на події, що відбулася у її рідному місті в 1936 році, коли їй самій було десять. Роман відзначається душевністю і гумором, хоча й піднімає серйозні питання насильства і расової нерівності...
102 грн.
Вушко голки

Автор: Кен Фолетт
Переводчик: Таїсія Івченко
Редактор: К. Дидич
Издательство: Клуб сімейного дозвілля:

Кен Фоллет — британський письменник. Роман «Вушко голки» приніс йому всесвітню славу і став справжньою сенсацією в літературних колах. Це гостросюжетний детектив про операцію британських спецслужб із нейтралізації німецького суперагента. Англія, Друга світова війна, 1944 рік. Британська розвідка веде справжнє полювання на німецького шпигуна Голку. Він — невловний і нещадний. Його завдання — дізнатися, чи справді у південно-східній частині Англії вже готові до дій потужні військові сили, що будь..
97 грн.
Симпатик

Автор: В’єт Тан Нгуєн
Переводчик: Олена Оксенич
Редактор: О. Телемко
Издательство: Клуб сімейного дозвілля:

Капітан в’єтнамської армії разом зі своїми співвітчизниками перебирається до Америки і починає нове життя. Але для нього воно — подвійне, дволике. Він шпигун. Шпигун змалечку, бо народився від француза і в’єтнамки. Він європеєць, але вчився у Каліфорнії, тому з малих літ був подвійним агентом. Його переслідує власна роздвоєність. Війна капітана — духовна. Аби не зрадити своїх переконань, він змушений піти проти найдорожчих людей… На чиєму він боці насправді? Захопливий шпигунський роман і звору..
132 грн.

Художественная литература представляет собой особый вид искусства, в основе которого находятся авторские произведения, использующие для передачи чувственной информации словесно-языковой материал. Настоящая художественные книги способны заставить читателя думать и размышлять, а также анализировать события, описанные в произведениях и пробуждать в нем чувство прекрасного. Уже с первых лет своей жизни человек сталкивается с художественной литературой. Простые и понятные произведения формируют в нас понимание основных жизненных истин. Люди, которые с детства привыкли к качественной литературе, не оставляют книги без внимания на протяжении всей своей жизни.

От древности до современности

Художественная литература уходит своими корнями в далекое прошлое. Увлекательные литературные произведения описывали эпохи развития стран и народов, высмеивали деспотов и тиранов, воспевали царей и благородных правителей. Художественные книги прошли достаточно тернистый путь развития, благодаря которому они стали многообразными, разноплановыми и привлекательными для различных категорий читателей.

Роль художественной литературы в жизни людей

Бытует мнение о том, что если человек не может найти ответы на интересующие его вопросы или решение для какой-либо проблемы, то ему следует обратиться к классической литературе. Все, что происходит с нами, уже когда-то происходило с другими людьми и талантливые авторы описали эти события в своих произведениях. Действительно, читая художественные книги можно многое понять и оценить, переосмыслить свою жизнь и по новому посмотреть на многие привычные вещи.

Именно художественная литература, которая в широчайшем ассортименте представлена в нашем интернет-магазине, способна максимально отражать общественное сознание, а также влиять на формирование личностных ценностей. С ее помощью одно поколение может передавать последующим массу полезной информации, а также важнейшие сведения о жизни людей в определенный отрезок времени.

Почему покупать книги лучше у нас?

Выбрать стоящую книгу – дело довольно непростое. В такой ситуации Вам на помощь придет наш магазин книг. В наших каталогах имеются произведения, как начинающих авторов, так и настоящих мастеров литературного жанра. Потратив всего несколько минут, Вы сможете купить художественную литературу по лучшей цене и обеспечить себе массу положительных эмоций от прочтения интересной и увлекательной книги. У нас Вы найдете лучшие художественные книги для детей и взрослых, которые могут стать запоминающимся подарком и источником отличного настроения.

Аконит