Категории
Категории

Наши преимущества

Принимаем все види платежей

Приват24, Visa, MasterCart, Liqpay, наличными при получении. При заказе на сумму от 750 гривен — доставка бесплатно!

  •  
  •  
  •  
  •  

Быстрая и удобная доставка

  •  
  •  

Вид: список / сетка
Показать:
Сортировка:
П’ятнадцятирічний капітан. Капітан Зірвиголова

Автор: Жуль Верн, Луї Буссенар
Серия: Золота серія «Бібліотека пригод»
Издательство: Школа:

У книзі вміщено два романи відомих французьких письменників Жуля Верна та Луї Буссенара про двох відчайдушно сміливих, шляхетних і порядних капітанів, чиї численні пригоди і до сьогодні захоплюють уяву мільйонів читачів...
112 грн.
Чорна рада

Автор: Пантелеймон Куліш
Серия: Шкільна бібліотека
Издательство: Виват / Віват:

Cмерть Богдана Хмельницького, поділ України на Лівобережну і Правобережну призводять до боротьби за владу. Чи зможе гетьман Сомко об’єднати козаків задля спільної великої мети? На які злочини колишні друзі підуть заради влади? Чи можливо запобігти зраді та врятувати державу?..
66 грн.
Дон Кихот

Автор: Мигель де Сервантес Сааведра
Серия: Чтение - лучшее учение
Издательство: Махаон:

Данное издание представляет собой пересказ для детей книги, вошедшей в сокровищницу мировой литературы. Её полное название – «Хитроумный идальго Дон Кихот Ламанчский». Написанная испанцем Мигелем де Сервантесом Сааведра (1547–1616), она задумывалась как пародия на рыцарские романы, которых в ту пору было великое множество. Автор и предположить не мог, что его сочинение будут читать и спустя четыре столетия, а имя его героя станет нарицательным...
54 грн.
Алые паруса

Автор: Александр Грин
Серия: Яркая ленточка
Издательство: Махаон:

Александра Грина называют последним романтиком русской литературы. Его произведения пробуждают в человеке лучшие чувства, заставляя взглянуть на мир другими глазами. Грин писал о сильных, чистых сердцем людях. О них же и его повесть «Алые паруса». Эта романтическая история юной Ассоль, которая вопреки невзгодам и насмешкам дождалась своего принца на корабле с алыми парусами, заставляет во что бы то ни стало поверить в чудо...
98 грн.
Аліса в Задзеркаллі

Автор: Льюїс Керролл
Серия: Шкільна бібліотека української та світової літератури
Издательство: Фоліо:

Льюїс Керролл — псевдонім Чарлза Лутвіджа Доджсона (1832—1898), блискучого оксфордського математика, логіка, письменника і фотографа, який зажив всесвітньої слави своїми фантасмагорійними творами — «Аліса в Дивокраї» й «Аліса в Задзеркаллі». Це справжні скарбниці блискучої гри слів, логіки і фантазії. «Аліса в Задзеркаллі» — продовження знаменитої казки про пригоди Аліси, можливо, найзнаменитішої героїні в англійській літературі. У дивовижній країні-шахівниці, де все навпаки, на дівчинку чекає ..
88 грн.
Аліса в Дивокраї

Автор: Льюїс Керролл
Серия: Шкільна бібліотека української та світової літератури
Издательство: Фоліо:

Льюїс Керролл — псевдонім Чарлза Лутвіджа Доджсона (1832—1898), блискучого оксфордського математика, логіка, письменника і фотографа, який зажив всесвітньої слави своїми фантасмагорійними творами — «Аліса в Дивокраї» й «Аліса в Задзеркаллі». У 1865 році він опублікував історію маленької дівчинки Аліси, яка провалилася у кролячу нору і відкрила зовсім інший світ — неймовірний, дивовижний і повний усіляких небезпек. Відтоді розпочалися безсмертні пригоди Аліси — можливо, найзнаменитішої героїні ан..
88 грн.
Казка про містера Лиса. Казка про місіс Кольколь

Автор: Беатрікс Поттер
Серия: Шкільна бібліотека української та світової літератури
Издательство: Фоліо:

Елен Беатрікс Поттер (1866—1943) — популярна англійська дитяча письменниця й талановита художниця. Скільки себе пам’ятала, вона завжди любила малювати, а ще любила тварин і без кінця малювала саме їх. У її малюнках пухнасті звірятка об­заводилися іменами, модно одягалися, одружувалися, мали дітей... Так поступово складався неповторний стиль прекрасної художниці. Пізніше Поттер почала писати про своїх вихованців дивовижні історії. Її чарівні казки про звірят, милі та добрі, з чу­довими малюнками,..
111 грн.
Портрет Доріана Грея

Автор: Оскар Вайлд
Серия: Шкільна бібліотека української та світової літератури
Издательство: Фоліо:

Оскар Вайлд (1854—1900) — англійський драматург, поет, прозаїк, есеїст, критик. Яскрава знаменитість пізнього Вікторіанського періоду, лондонський денді, він був визнаний британцями найдотепнішою людиною. Це один із найпарадоксальніших умів в історії людства, недарма Вайлда прозвали «королем життя», «принцом парадоксів». Єдиний роман письменника — «Портрет Доріана Ґрея», створений у рекордно короткий термін — за три тижні, приніс авторовi карколомний успіх і скандальну славу. Головний герой — юн..
122 грн.
Божественна комедія

Автор: Данте Аліг’єрі
Серия: Шкільна бібліотека української та світової літератури
Издательство: Фоліо:

Плід усього життя «Суворого Данта» (так назвав геніального італійця Пушкін), творіння, яке в епоху середньовіччя стало передвісником Відродження, праця, що стоїть у ряду найбільших досягнень людської думки, — так говорили, говорять і говоритимуть про твір, який сам Данте Аліг’єрі (1265—1321) назвав просто «комедією», а його нащадки нарекли «Божественною». У?своєму найграндіознішому витворі в символічно-алегоричній формі поет зобразив драматичну долю людської душі: її загибель у пеклі, перероджен..
177 грн.
Митькозавр із Юрківки

Автор: Ярослав Стельмах
Серия: Шкільна бібліотека української та світової літератури
Издательство: Фоліо:

...Історія ця починалась зовсім звичайно. Друзі-п’ятикласники Сергій та Митько приїхали на літній відпочинок у село. Вчителька ботаніки дала їм завдання — зібрати колекцію комах. Але хто ж міг уявити, що замість комах хлопці почнуть полювати... на страшну химеру, що живе в озері. Звідки взялась та потвора, як її захопити? Друзі починають діяти... Про незвичайні, таємничі пригоди Сергія та Митька (і не тільки їх) весело розповідає відомий український письменник Ярослав Стельмах у своїй книжці по..
88 грн.
Володимир

Автор: Семен Скляренко
Серия: Шкільна бібліотека української та світової літератури
Издательство: Фоліо:

Відомий український письменник С. Д. Скляренко (1901-1962) народився на Черкащині в родині селянина. Його перші літературні твори - поезії, нариси та оповідання - починаючи з 1919 року друкуються в періодичній пресі, а 1930 року виходить збірка оповідань «Вітер з гір». Широке визнання здобули його романи «Буран» та «Карпати», повість «Україна кличе», трилогія «Шлях на Київ» та інші. Визнаним досягненням української історичної романістики 50-60-х років ХХ століття стали твори С. Скляренка «Святос..
72 грн.
Маляка і Навіжений дракон

Автор: Сашко Дерманський
Серия: Маляка
Издательство: Теза:

Що ти зможеш заподіяти велетенському Навіженому драконові, який... ковтає бабусь? От і Маляка не знала, що їй робити. Як рятувати Малячину бабусю від Навіженого дракона? Тільки з друзями — Драґо і Пиптиком. Але чи встигнуть?..
84 грн.
Бабуся оголошує війну. Книжка друга

Автор: Сашко Дерманський
Издательство: Теза:

Шкільна програма 3-го класу, ”Позакласне читання” Так повелося в світі, що всі бабусі дуже лагідні та сумирні. Ніхто краще за них не розкаже казку, не заспіває колискову, не напече смачних коржиків. Одначе коли підступний лісник винищує молоді деревця заради наживи, огидні пацюки захоплюють у полон безневинну жабку, а підступний приблуда космічний посмітюх занапащує все живе на Землі, перетворюючи планету на смітник, тоді Ониськова бабуся Катастрофа хвацько перев’язує хустинку на кшталт бандани ..
84 грн.
Земля

Автор: Ольга Кобилянська
Серия: КМ Українська класика
Издательство: Країна Мрій:

Споконвіку мірилом багатства та достоїнства селян вважалася земля. Якщо людина мала власне поле, її сприймали як доброго хазяїна, працьовитого і вартого поваги, якщо ж не мала, називали холопом та зневажали, хоч би якими особистими рисами вона володіла. Саме навколо землі постійно роїлися думки селян, саме через неї сталася описана у повісті трагедія братовбивства. Авторка, глибоко розуміючи психологію селян, з майстерністю описує своїх героїв у хвилини радості і неймовірного горя, оспівує їхню ..
66 грн.
Полліанна дорослішає

Автор: Елеонор Портер
Издательство: Країна Мрій:

Цей твір є продовженням роману ”Полліанна”. Ви дізнаєтеся, як склалася подальша доля сонячної дівчинки. Ви знову зустрінетесь з уже відомими вам персонажами в нових життєвих ситуаціях. Познайомитеся і з новими героями - усіма тими, кого Полліанна навчила грі в радість. Ця книжка, безперечно, змінила на краще й життя багатьох читачів. Для молодшого і середнього шкільного віку...
110 грн.
Полліанна

Автор: Елеонор Портер
Издательство: Країна Мрій:

Роман американської письменниці Елеонор Портер, уперше надрукований у 1913 році, відомий в усьому світі. За мотивами цього твору знято кілька телесеріалів і фільмів. Секрет популярності роману криється у принадливості образу Полліанни — сонячної дівчинки, ”дівчинки-радості”. Це захоплива розповідь про дванадцятирічне чарівне створіння, з появою якого змінилося життя в провінційному містечку. Маленька дівчинка завдяки своїй доброті, безпосередності, життєрадісності та енергійності зуміла розтопит..
104 грн.
Лісова пісня

Автор: Леся Українка
Серия: Шкільна бібліотека
Издательство: Виват / Віват:

Твори Лесі Українки належать до вершин світової літератури. Вони сповнені дивовижної глибини і внутрішньої сили, віри у перемогу добра та кохання. Читаючи, школярі зануряться в чудовий світ поетів і мрійників, королів і лицарів, лісовиків і русалок…..
46 грн.
Енеїда. Наталка Полтавка

Автор: Іван Котляревський
Серия: Шкільна бібліотека
Издательство: Виват / Віват:

Коли рідне місто спалене ворогами, треба заснувати нове царство! Еней і військо вірних троянців, шукаючи підхожої місцини, зазнають безліч випробувань і славетних пригод. Наталка кохає Петра, але мати хоче видати її заміж за багатія возного. Як учинити: обрати шлюб без кохання чи, всупереч усьому, дослухатися до свого серця?..
66 грн.
Чорна рада

Автор: Пантелеймон Куліш
Серия: Українська класика
Издательство: Країна Мрій:

”Чорна рада” - перший історичний роман українською мовою. В основу сюжету Пантелеймон Куліш поклав історичні події, що відбувалися у червні 1663 року в Ніжині під час обрання гетьмана України по смерті Богдана Хмельницького. Пантелеймон Куліш - український письменник, фольклорист, етнограф, мовознавець, перекладач, критик, редактор, видавець. Автор першої фонетичної абетки для української мови, яка лежить в основі сучасного українського правопису. Відомий найбільше як перекладач Біблії та автор ..
55 грн.
Конотопська відьма

Автор: Григорій Квітка-Основ’яненко
Серия: Українська класика
Издательство: Країна Мрій:

У бурлескно-реалістичній повісті «Конотопська відьма» Григорій Квітка-Основ’яненко поєднав фольклорні мотиви з реалістичними картинами життя і побуту представників козацької військової старшини провінційного Конотопа та його жителів. «Сердешна Оксана» — сентиментальна повість про нещасливу долю дівчини-селянки, яка проходить низку нелегких випробувань життям...
55 грн.